reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch w skrócie masz jakiś stan zapalny, ilość plusów oznacza nasilenie reakcji.Mało pałeczek Doderleina. Faza estrogenna, czyli przed owulacją.
Musisz się przeleczyć i zrobić biocenozę pochwy po leczeniu.
 
reklama
Uff..przesadziłam dzisiaj z chodzeniem :-( Ledwo żyję :-( Ale zakupy zrobione :tak:
Esch ja też mam II grupę i prawie zawsze podczas robienia cytologii miałam stan zapalny. Wydaje mi się, że może to mieć związek z moją nadżerką, a Ty masz nadżerkę? Niestety z tymi plusami, to ja się zupełnie nie orientuję, ale Antilka Ci ładnie wytłumaczyła :tak: Nic się nie stresuj, pewnie dostaniesz jakieś globulki z antybiotykiem i będzie ok :tak: Ja teraz biorę na zmianę, albo globulki lecznicze, albo lactovaginal :baffled: I tak w kółko :baffled:
Antilko bardzo się cieszę, że z pieskiem dobrze. Możesz teraz spokojnie rodzić Anię :-) Czyli jutro o 8 do szpitala? I już zostajesz??
Sensi co u Ciebie :confused:

Ja dzisiaj kupiłam sobie biustonosz do karmienia. Jako że nie ma rozmiaru A, kupiłam B, wydawało mi się, że będzie za duży, no ale cóż..Jakie było moje zdziwienie, jak przymierzyłam go w domu :szok: Jest idealny! I nie wiem, czy go wymienić na większy, bo pewnie pokarm mi jeszcze biust powiększy, czy zostawić, a dokupić C :confused: Ładne rzeczy..Cycki mi urosły :-D
 
Witam :-)

Anuś opiekunka Marty to nasza sąsiadka, po pierwsze mieszka dom obok, po drugie zawsze interesowała się Martą po trzecie odpowiada mi jej charakter więc długo się nie zastanawialiśmy. Umówiłam się z nią na cztery dni a w piątek będę zawozila Martę do moich rodziców, dobrze że mam ruchomy czas pracy więc nie będzie tragicznie z dojazdami.

Ola ja też czekam na fotostory z pokoju dla Franka

Vinniki, Esch ja zawsze chciałam mieć siostrę a trafił mi się brat co bardzo doceniam, ale dopiero od kilku lat i nie zamieniłabym go na żadną siostrę ;-)

Sensi jak na froncie?

My wczoraj byłyśmy na pierwszych ćwiczeniach w poradni rehabilitacyjnej. Mała ma stwierdzoną asymetrię ułożeniową, uwielbia prawą stronę. Nie wiem czy to sukces ćwiczeń, ale dzisiaj udało mi się ją położyć spać z głową na lewej stronie. Jeżeli chodzi o prezenty świąteczne wybieram się w poniedziałek na łowy. Mam już w głowie plan więc powinno pójść sprawnie. A i jesteśmy po pierwszych zupkach, super kupcia, wogóle zasmakowały mojej dziewczynce warzywka, które jeszcze dla niej dziadek sadził.
 
dobry wieczór:)
Antilo, mam nadzieje, że leki pomogą pieskowi:) o akcję porodową u ciebie już się w ogóle nie pytam, choć co jakiś czas zaglądam na bb czy już się coś ruszyło:-):-p
alus, zazdroszczę, że macie już prawie wszystkie prezenty kupione, my na razie się oglądamy i chyba co się da zamówimy przez internet - akurat umyśliliśmy, że dla moich i męża rodziców kupimy wieże więc prezent byłby z głowy - ale na razie sie rozglądamy.
Eschenbach, mam nadzieje, że szybko wyleczysz stan zapalny, to pewnie nic poważnego:)
vinniki, odgoń gorsze myśli, ja też miałam ciążę zagrożoną, w zeszłym roku całe święta w łóżku i też strach, ale też wiara, że będzie dobrze:) Ty już po półmetku, zobaczysz jak czas do produ zleci! a poki co, rzuć się w wir przygotowań, na tyle ile możesz;-):tak:
sensi, jak sytuacja z mężem? skrobnij coś;)
monik75, oj niech juz przejdzie Mai to ulewanie... a ty będziesz musiala miec operowana tą przepuklinę?
Ewka, gdzieś ty się zapodziała??? odezwij się wreszcie!!

ja byłam wczoraj w pracy, lekki stresik, ale wszystko póki co jest po mojej myśli. Biorę wypoczynkowy do konca lutego, a potem pół roku wychowawczego w trakcie ktorego chcialabym co jakis czas pojawiac sie w pracy, czesc rzeczy robic w domku. Wyrazili na to zgode wiec mam nadzieje ze sie to ułozy a ja nie stracę kontaktu z pracą i łagodnie wrócę na dobre od września.
zmykam bo maluch wzywa, pa!
 
Aleczku mam taka kolezanke ktorej przez ciaze z biustonosza C zrobil sie biustonosz F :szok::szok::szok: ale najpierw szedl jej biust a potem ona :-D a brzucha spod biustu nawet nie bylo widac :-D ja jednak chyba bym wymienila na wiekszy....
A jesli chodzi o cytologie... kiedys miala I i wszystko w porzadku... stad przerazily mnie te wszystkie krzyzyki.... :-( i nigdy nic nie musialam brac.... wiec jestem w tym temacie zielona... :szok::-(

Moniolek a ja jakos nigdy nie chcialam miec brata....
I mam nadzieje ze cwiczeniami skorygujecie ta asymetrie!

Kajda
czyli w domku siedzisz jeszcze do wakacji?? ale bym tak posiedziala....
 
Witajcie 30tki!
Antila - twarda jestes ze hoho, no urodź wreszcie ;-)
Alek - wymien jeśli wogóle nie oddaj, a kup dopiero przed porodem, bo pewnie będziesz miała dobre C :-)

Zrobiłam dzis test ciążowy, wyszla słabiutka kreska poczym zaczełam krwawić :baffled: nie wiem co o tym sądzić, ze Stasiem miałam krwawiene implantacyjne. Jutrzejsza tempka sporo wyjaśni. Tymczasem zmykam spać.
 
O jejku Carioca no to trzymam mocno kciuki:-):-):-)
Ja od godzinki mam skurcze co 7 minut, trochę bardziej bolesne niż przez ostatnie dni. Może jednak coś się rozkręci:confused:
 
reklama
Antilko, no to może wreszcie skurczyki się rozkręcą na dobre;-) może tak prysznic albo ciepła kąpiel:confused:
Car, trzymam kciuki, oby to było plamienie implantacyjne:tak:czekamy na wiesci jutro!
Alek, ja przed ciaza mialam B, w ciazy nosilam C, natomiast staniki do karmienia kupowal mi maz bo ja wtedy lezalam i 3 razy musial jezdzic do sklepu bo ciagle nie ten rozmiar... od porodu mialam DD!! teraz staniczki sa troche luzne, wiec zamowilam sobie 2 z fiszbinami z miseczka D. Pasują idealnie:tak:na poczatek dobrze jest miec miecitkie bez fiszbin, żeby nic nie uciskało. A teraz kupiłam sobie takie:
Mama New K - biustonosz / Bielizna ciążowa, dla kobiet karmiących, do karmienia - Alles - dlazmyslow.pl
Mama Mimosa - biustonosz / Bielizna ciążowa, dla kobiet karmiących, do karmienia - Alles - dlazmyslow.pl
wygodne i do tego ładne:tak:
moniolek, u nas tez Filek upodobał sobie prawą stronę, my od paru tygodni juz troche cwiczylismy i masowalismy mu miesnie za uszkiem i jest poprawa, tez zasypia czesciej z glowką w lewą strone. Ale jeszcze jej tak nie przekreca jak w prawo. Miejmy nadzieje, że nowe cwiczenia pomogą.
zmykam do spania;)
 
Do góry