reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Skurcze się utrzymują są co 5 min tylko bardzo króciutkie.Jeszcze nie krzyczę, ale stęknąć już muszę. Myślę, że po 6 pojedziemy do szpitala:szok:
 
reklama
Antila wlasnie wstalam i pierwsze co zrobilam to zalogowalamj sie na forum bo dzis mi sie snilo ze wlasnie rodzisz!!! :szok::-D
 
Dzień dobry :-)

Antilko mocno trzymam kciuki i czekamy na wieści :happy: :-)
Carioca i jak tam sytuacja? Trzymam kciuki :-)
Kajduś śliczne te biustonosze :-) Ja to kupiłam taki zwykły bawełniany Naturany, żeby w ogóle zobaczyć co to za wynalazek :-D Jednak dzisiaj spróbuję go jednak wymienić na większy :baffled: A następne kupię przed porodem, bo kto wie ile mi jeszcze urośnie :szok: Fajnie załatwiłaś sobie z pracą :tak: Ja do końca 2009 roku zamierzam siedzieć z Małym, a potem zobaczymy..Może uda mi się w między czasie znaleźć coś innego, albo sytuacja się zmieni w mojej obecnej firmie, bo do tego, co jest teraz nie wrócę na pewno :no:
Esch ja zawsze z moimi cyckami miałam ,,problem'' :-D Od zawsze miałam małe, nosiłam tylko push- up'y i w życiu by mi do głowy nie przyszło, że urosną :-D A zapaleniem naprawdę się nie denerwuj, zobaczysz będzie dobrze :tak:
Moniś no to super, że Martuni smakują zupki :tak: Ja się tak zastanawiam, skąd te asymetrie się biorą :confused: I czy można temu jakoś zapobiec ? W książce ,,Co nie co o rozwoju dziecka'' Zawitkowski pisze, że trzeba od urodzenia dziecko układać, nosić, podnosić raz z jednej, a raz z drugiej strony, często przekładać, zmieniać ułożenie z jednej strony na drugą, żeby właśnie dziecko się nie przyzwyczaiło do jednej strony, może coś w tym jest?

Ja dzisiaj odpoczywam, nawet mi się obiadu nie chce gotować :-p
 
Kochane SMS od Antilki

,,Ania urodziła się 12:45, waga 3450 długa 55 cm. Teraz ją obserwują, bo była 2 razy okręcona pępowiną. Dostała 7 A, potem 9 APGAR''
 
reklama
Do góry