reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Antilko, oj uparciuszek z tej Anuli:) kiedy nastepne ktg?
Alus, ciesze sie że pokoik prawie gotowy, pochwal się efektami:)
onna, czym ty sie zajmujesz zawodowo bom ciekawa?
vinniki, oj zateskniłam za Beskidami... swego czasu co roku bylismy w gorach, a nawet 2 razy w roku sie zdarzalo.. skad dokładnie jestes? kiedy nastepne podglądanki malucha?
sensi, to normalne że w waszym pędzie życiowym pojawiają się takie myśli... praca, budowa domu, brak czasu na wszystko... faktycznie przydałoby się troszkę wytchnienia, chwila czasu tylko dla was dwojga... wiem, że z urlopem u ciebie moze być krucho, ale mam nadzieje, że atmosfera zblizajcych sie świąt udzieli się wam i na nowo odkryjecie uczucie jakie was połaczyło.
ja cos dzisiaj słabo się czuje, może przez tą pogode... maluch dalej urzadza harce zasypiajac nawet o polnocy, na szczescie wczoraj obyło sie bez płaczu:tak:dobre i to...
zmykam konczyc obiad, a potem mamy gosci:)
 
reklama
Witajcie,

Dzis juz wiem jaki mam wynik prl - 6,99 wiec w normie... teraz czekam na cytologie... stres do czwartku...

Anusieńka prezenty dla swojego dzieciaczka to sama przyjemnosc!!!!

Vinniki martwi mnie Twoja relacja z gor :wściekła/y::no::angry:

Antila i jak tam na froncie??

Sensi mam nadzieje ze u Ciebie lepiej!!!

Aleczkui co kupilas??
 
Aluś jak było w szkole rodzenia?
Esch u mnie nadal nic :no:M właśnie przyniósł kilka filmów i mamy zamiar urządzić sobie seans filmowy. W ramach leczenia przeziębienia zrobiłam mojemu M grzańca tylko nie wiem, co zrobimy jak zacznę rodzić:-DTaksówka nam chyba pozostanie:eek:
 
Dobry wieczór Kobitki :-)
Chyba już wszystkie śpicie ;-) A my właśnie wróciliśmy. Po zajęciach byliśmy jeszcze ze znajomymi na jedzonku i trochę się zeszło ;-) Ale dzisiaj było super w SR. Zajęcia ,,na materacach'' mieliśmy z właściwą panią rehabilitantką (okazało się, że tydzień temu to było zastępstwo) i było bardzo fajnie. Dużo ćwiczeń rozciągających i oddechowych. Na wykładzie też było ciekawie, dr opowiadał nam o porodzie sn i cięciu cesarskim, wszystkie etapy, fazy itd., no i jak to jest w tym szpitalu, czyli wszystko od strony praktycznej, naprawdę super! Mój mąż jest zachwycony SR :-D Stwierdził, że powinna być obowiązkowa dla każdego rodzica :-D
Antilko a co ciekawego obejrzeliście? Ale bym się grzańca napiła..mniam..mniam :-p A mebelki z ikei (seria TROFAST) :-)
Esch kupiłam książki i płytę, czyli mamy już prezenty dla teścia, męża siostry i siostrzeńca, który mnie pewnie znienawidzi, bo zawsze dostawał od nas zabawki typu lego, a w tym roku ja się zbuntowałam i stwierdziłam, że najwyższy czas wdrożyć go w czytanie ;-) Wredna ciotka :-p
Kajduś pewnie, że się pochwalę, tylko jeszcze łóżeczko kupimy ;-) A Wasz Synuś to amator nocnego życia chyba :-D
Onna, Vinniki :-)

Miłej nocy 30-stki :-)
 
Aleczku wiem, wiem... ale siedze wlasnie z siostra przy piwku i obgadujemy nasza druga siostre... :-D:-):tak: a jutro moj biedny mezus nie bedzie mnie mogl znowu dobudzic... oj kiedy ja sie wyspie??? :-(
 
Witajcie :-)

Antilko ładnie Cię Aania przytrzymuje :-)
Aluś i ja jestem ciekawa końcowego efektu urządzania pokoiku dla maleństwa :tak:
Esch fajnie że robisz badanka. Trzymam kciuki za dobre wyniki.

U nas bez zmian tj. Maja nadal ma okropny refluks i co 5min muszę ją przebierać bo ciągle ulewa :-:)angry: Ostatnio zaczęła ciągnąć głowę do przodu i widać że ma ochotę sobie posiedzieć, ale na to jeszcze czas ;-)
Ja natomiast zaczęłam się rozsypywać :no: Byłam u lekarza i stwierdzono u mnie przepuklinę pępkową, którą trzeba operować :angry: Te szpitale to mnie już prześladują!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Poza tym zaczęłam gorzej słyszeć na lewe ucho i słyszę tam swoją tętnicę:angry: Kolejna wizyta więc czeka:confused2:
A dwa dni temu wyczułam w prawej piersi jakieś guzki i na dodatek są bolesne. Czy to możliwe żeby laktacja zaczęła wracać :eek:
Mama dość tych problemów zdrowotnych. Na szczęście morfologie mam super :happy:
Babka jak mi pobierała krew z żyły to aż się zapytała co to robiłam bo na rękach mam normalnie maleńkie blizny po wenflonach. Chyba sobie biedna pomyślała że jakaś narkomanka jestem :-p:-D
Na szczęście Maja jest zdrowa i chodzimy sobie codziennie na spacerki :-) Rano jak się budzi to tak się zaczyna fajnie uśmiechać że zapominam o nieprzespanej nocy. Nadal ją karmie co dwie godziny po 60 ml. Na wadze przybiera w miarę dobrze i ostatnio (jakiś tydzień temu) warzyła 3750g No i z każdym dniem rośnie co obserwuję po ubrankach :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobitki :-)
Antilko jak u Was?? :-)
Monik biedna Malutka z tym ulewaniem :-( Ale może niedługo jej minie, dobrze, że ładnie rośnie :tak: A Ty Mamusiu dbaj też o siebie, bo musisz mieć dużo siły i zdrowia dla Majeczki :-)
Esch i jak pobudka dzisiaj? ;-)

U mnie prezentowych zakupów cd. :crazy: jeszcze tylko dla Babci nic nie mamy, ale to może jutro :tak: Poza tym wsio kupione, nawet torebki na prezenty :-D I z głowy :-D Zaraz idę robić wołowinkę duszoną, mniam :-)
 
reklama
Witajcie :-)
Alek, cieszę się, że zajęcia w szkole rodzenia dostarczają Wam tyle miłych wrażeń :)) A w jakim wieku masz siostrzeńca? I jaką literaturę dla niego nabyłas? Ja też mam większość prezentów z głowy - w tym roku wszystkie zakupy internetowe :)
Kajda, mieszkam w Żywcu od pięciu lat, z urodzenia jestem wrocławianką, ale urok gór mnie w końcu skusił :)) Mam nadzieję, że synek w końcu zacznie przesypiać nocki i trochę bardziej odpoczniesz.
Esch, no niestety, taka prawda. Ja od dwóch lat chcę nauczyć synów nauczyć jeździć na nartach i ostatnio warunków śniegowych brak :-( Pewnie, że można pojechać na Pilsko, ale tam są tłumy. Czyżbyś też miała dwie siostry?:-)
Monik, przykro mi że stwierdzono u Ciebie przepuklinę. Moja kuzynka była na to operowania (po ciąży bliźniaczej), na szczęście sama operacja poszła super, rekonwalescencja szybka, więc mam nadzieję, że i tak będzie w Twoim przypadku jeżeli operacja nieunikniona. Majeczka śliczna, cieszę się, że rośnie zdrowo:-)
Onna, :-)
Pozdrowienia dla wszystkich.
U mnie mąż dziś wrócił a nad ranem jedzie znowu :-( Dobrze, że wkrótce Święta, mamy szansę na 10 dni jego przerwy w pracy.
 
Do góry