reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Rozwiązanie
U nas w lokalnej gazecie są zdjęcia noworodków z 2 pobliskich szpitali, taka akcja dla rodziców którzy na to się zgadzają. Przeglądam dzisiaj i jest Kateleia :) Ale imiona rodziców brzmią na zagranicznych. Pozdrawiam Waszą córeczkę :)
Niestety popieram koleżankę wyżej. Żadne.
Normalnie bym tego nie pisała, bo sprawa imienia to indywidualna sprawa każdego, ale może warto żebyście wiedzieli, że jest seria książek o szkoleniu psów "Aria".

Chodzi mi o to, że dzieci potrafią być okrutne...

Gdyby nie te książki to, Aria mi się nawet podoba :)
 
Jestem zwolenniczka imion nie typowych ale te to takie raczej noo....
Niestety popieram koleżankę wyżej. Żadne.
Normalnie bym tego nie pisała, bo sprawa imienia to indywidualna sprawa każdego, ale może warto żebyście wiedzieli, że jest seria książek o szkoleniu psów "Aria".

Chodzi mi o to, że dzieci potrafią być okrutne...

Gdyby nie te książki to, Aria mi się nawet podoba :)
To imię właśnie mi sie tak skojarzylo
 
Dzieci są okrutne.. Proszę nie krzywdzic dziecka.. Nam jako dorosłym wydaje się że to ładne imię, niespotykane ale rówieśnicy nie mają skrupułów zwlaszcza w tych chorych czasach..
 
reklama
reklama
Do góry