reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

35 tc a sterydy na płuca

Dziwne :/ ja brałam leki do po porodzie bo nie chciało ciśnienie się stabilizować.Ale w domu nabierzesz sił odespisz i zaczniesz rodzic ;)
 
reklama
Ja wyladowalam w 35tc w szpitalu rowniez o podejrzenie porodu przedwczesnego. Podawali mi sterydy zastrzykiem w posladki co 12h bodajze i bylo ich 4, do tego magnez w kroplowce i zelazo. Synka urodzilam dopiero w 41tc.
 
Mała jest na szczęście zdrowa. Po porodzie znalazła się też przyczyna tego jej zahamowania wzrostu. Miała bardzo cienką pępowinę. Miałam cc. Ja się trochę kiepsko czuję, rana boli ale dla tego maleństwa wytrzymam wszystko. W poniedziałek idziemy do domu jak będzie ok :)
 
Mała jest na szczęście zdrowa. Po porodzie znalazła się też przyczyna tego jej zahamowania wzrostu. Miała bardzo cienką pępowinę. Miałam cc. Ja się trochę kiepsko czuję, rana boli ale dla tego maleństwa wytrzymam wszystko. W poniedziałek idziemy do domu jak będzie ok :)
Nie aż tak malutka.Powiedzialabym w sam raz Gratuluje i niech zdrowo sie chowa.A Tobie szybkiego powrotu do formy.buziaki
 
reklama
Do góry