reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

6tc objawy poronienia?

Unavare

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny,
Tydz temu wyszedł mi pozytywny test ciążowy. Były mdłości, bóle typowe dla rozszerzania się macicy, temperatura 37, rozpulchniona macica, biały sluz
Wczoraj rano wszystko było dobrze, a już po południu przestał mnie zupełnie boleć brzuch, a od rana rozoulchnienie się zmniejszyło i czuję ze szyjka jest troche otwarta (spokojnie, dokładnie myje ręce przed badaniem. Sprawdzam sobie szyjke już jakis czas. Sluzu już też nie zaobserwowałam...
Dodam ze Poronilam w sierpniu na samym początku w 5tc
Dzis mam ginekologa o 17 pierwszy raz, ale potrzebuje waszej rady bo zaraz zwariuje...
Mdłości i temperatura nadal są, ale nie wiem czy to nie ze stresu już teraz...

Ostatnia edycja:
reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Objawy ciążowe pojawiają się znienacka i tak samo znikają, a są kobiety, które w ogóle ich nie mają.
Nie ma sensu zakładać najgorszego, po co się stresować, to nie wpływa dobrze ani na Ciebie, ani na Dzieciątko.
A grzebanie w podwoziu odradzam, chyba nie chcesz przez 9 miesięcy codziennie sobie gmerać i doszukiwać nieprawidłowości?

Unavare

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Objawy ciążowe pojawiają się znienacka i tak samo znikają, a są kobiety, które w ogóle ich nie mają.
Nie ma sensu zakładać najgorszego, po co się stresować, to nie wpływa dobrze ani na Ciebie, ani na Dzieciątko.
A grzebanie w podwoziu odradzam, chyba nie chcesz przez 9 miesięcy codziennie sobie gmerać i doszukiwać nieprawidłowości?
Może masz rację... Po prostu po pierwszym poroneniu mam strach

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
U mnie objawy ciążowe bardzo szybko zniknęły i do końca ciąży oprócz lekkich mdłości nie miałam innych objawów. Też po zniknięciu objawów myślałam o najgorszym ale wszystko było dobrze.

Fado123

Rozwiązania
2
Ja tam praktycznie żadnych objawów nie miałam, i z ciąża bylo, także trzeba się wyluzować i nie nakręcac, będzie dobrze

Wiatraki

Rozwiązania
0
Nie badaj szyjki, jedna dziewczyna podrażnila i miała krwawienie i niepotrzebny stres i możesz wprowadzić jakieś bakterie.

reklama

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Nie denerwuj się tak! Ja też się tak bałam, ale teraz wiem, że niepotrzebnie. Zwykle pierwsze objawy ciąży są w czwartym tygodniu i kończą się w piątym. a za tydzień wraca to ze zdwojoną siłą i to już na dobre.
Mnie najpierw bolały piersi, potem brzuch... a któregoś dnia obudziłam się i nie miałam już żadnych objawów. Niepotrzebnie się stresowałam i ty również niepotrzebnie się stresujesz.

Unavare

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie denerwuj się tak! Ja też się tak bałam, ale teraz wiem, że niepotrzebnie. Zwykle pierwsze objawy ciąży są w czwartym tygodniu i kończą się w piątym. a za tydzień wraca to ze zdwojoną siłą i to już na dobre.
Mnie najpierw bolały piersi, potem brzuch... a któregoś dnia obudziłam się i nie miałam już żadnych objawów. Niepotrzebnie się stresowałam i ty również niepotrzebnie się stresujesz.
Ojej, dziękuję. Lepiej mi teraz ❤
Właśnie czekam w kolejce do gin... Zaraz się wszystko okaże

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
agatella93dw Potrzebuję porady 12
P Potrzebuję porady 18
K Ciąża, poród, połóg 8
Dmalw Potrzebuję porady 5
Czerwonatruskawka Potrzebuję porady 5

Polecamy

null

null