reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

Lilith byłam wczoraj, lekarz zobaczył zarodek, bardzo długo robił usg ma 3,5 mm bez akcji serca mamy iść znów w niedziele do szpitala na kontrole wieczorem, tak powiedział że poczekamy a nóż. We wtorek inny lekarz nie zobaczył nic w pęcherzyku, a ten pokazał mi w pęcherzyku żółtko i zarodek. A Ty jak sie czujesz ?
 
reklama
Lilith byłam wczoraj, lekarz zobaczył zarodek, bardzo długo robił usg ma 3,5 mm bez akcji serca mamy iść znów w niedziele do szpitala na kontrole wieczorem, tak powiedział że poczekamy a nóż. We wtorek inny lekarz nie zobaczył nic w pęcherzyku, a ten pokazał mi w pęcherzyku żółtko i zarodek. A Ty jak sie czujesz ?
Jakieś wieści? Hajmal co słychać?
 
Wybacz miałam mega urwanie głowy. i co w niedziele pokazało się serducho?? wierze, ze mogą być takie opóźnienia. Tea tez tyle czekała.. Arrow ma podobnie teraz.. trzymam mocno za Ciebie!! napusz w wolnej chwili.
U mnie Oki, dziekuje ze pytasz :* tylko czasu brak..
 
u mnie już po :(
zaczełam krwawic w nocy we wtorek wczoraj poroniłam a dziś zrobili łyżeczkowanie, wróciłam już do domu bo w szpitalu nie mogłam wysiedzieć. Udało mi sie zabezpieczyć jajo płodowe i maluszka (choć go nie widać) mam nadzieję że całe i juro ma je kurier zabrać na badania genetyczne, a potem będziemy mogli go pochować. Moze sie dowiem co sie dzieje, no i od razu bede robić trombofilie. Jak wyjdzie ze mam coś skopane to nie bede wiecej próbować. Ide bo słabiutka jestem i zagladne do Arow moze sie jej choć uda.
 
u mnie już po :(
zaczełam krwawic w nocy we wtorek wczoraj poroniłam a dziś zrobili łyżeczkowanie, wróciłam już do domu bo w szpitalu nie mogłam wysiedzieć. Udało mi sie zabezpieczyć jajo płodowe i maluszka (choć go nie widać) mam nadzieję że całe i juro ma je kurier zabrać na badania genetyczne, a potem będziemy mogli go pochować. Moze sie dowiem co sie dzieje, no i od razu bede robić trombofilie. Jak wyjdzie ze mam coś skopane to nie bede wiecej próbować. Ide bo słabiutka jestem i zagladne do Arow moze sie jej choć uda.
Strasznie mi przykro, miałam taka cicha nadzieję, że coś sie ruszyło...
Trzymaj sie cieplutko, mam nadzieje i za to trzymam kciuki, że wkrótce będziesz pisała, że jest Ok
 
Przykro mi bardzo hajmal.. Pisz jakbyś dowiedziała się czegoś i wiesz, że wszystkie zyzcymy Ci by jak najszybciej udało się zajść w kolejną już szczesliwa ciaze!!
 
Cześć dziewczyny...
Jestem tu nowa, dopiero co się zarejestrowałam... Chciałam Was zapytać, czy któraś z Was miała podobną sytuację do mnie? Otóż w czerwcu tego roku niestety poroniłam samoistnie pierwszą ciążę. Wiek dzieciątka do końca nie był mi znany, ponieważ mam bardzo długie cykle, średnio 32-33 dniowe. Na wypisie ze szpitala dostałam informację, że to 11/12 tc, natomiast mój gine oceniał jej wiek na 8/9tc. Niemniej jednak niestety pod koniec przestało bić serduszko i ciąża sama się zakończyła. Miałam co prawda łyżeczkowanie po tym. Wspomnę także, że na samym początku pierwszej ciąży okazało się, że mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Niemniej jednak do drugiej, obecnej ciąży się porządnie przygotowałam, wszystkie badania wychodziły super, TSH ustatkowane i w normie, we wtorek byłam u ginekologa, niestety padło podejrzenie pustego jaja płodowego... :( Macica jest rozpulchniona, mam objawy ciąży tj. ból piersi, odbijanie, ból czasami podbrzusza (jakby rozciągała się macica), pęcherzy jest spory ma 2 cm, spore ciałko żółte - 4,4 cm, niemniej nie widać zarodka... Wg. OM wychodzi, iż powinien to być już 7tc +3 dni, wg. podejrzeń poczęcia 6tc. Lekarz powiedział mi, że po poronieniu raczej nie zdarzają się sytuacje w których jest puste jajo płodowe i jeśli mi się to przytrafi to będę mieć największego pecha na świecie... Za tydzień idę ponownie na USG... Czy myślicie, że zaroduś się może jeszcze pojawić? Czy są szanse przy tak dużym pęcherzyku? :( Na zdjęciu usg widać tylko dużą czarną plamę... :( Ja już tracę nadzieje...ta ciąża była tak planowana, tak wychuchana, pielęgnowana, a tu takie coś... Martwię się okropnie... :( Proszę o Waszą pomoc i odpowiedzi...
 
46998fffdf3c7fb6c84438df01563df9.jpg


Wstawiam zdjęcie z usg... może któraś z Was miała podobnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
nadzieję musisz mieć do końca, u mnie w 7 tygodniu raz było widac puste jajo raz z ciałkiem i raz zarodek, okazało sie ze dzieciątko było ale nie urosło, U mnie sie zle skończyło mam nadzieje że u ciebie skończy się dobrze. trzymaj się i pisz.
 
reklama
Dziękuje @hajmal za odpowiedz. Staram się mieć nadzieje i nie myśleć negatywnie, ale sama pewnie rozumiesz, ze nerwy czasem biorą górę :( tak bardzo się martwię... wczorajszy dzien po wizycie cały przepłakałam, dziś jest znacznie lepiej, czytałam o paru dobrych przypadkach, mąż tez w to mocno wierzy... jesteśmy młodzi, okazy zdrowia zawsze, a tu takie "perypetie"...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry