reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Kurde to jest nie wykonalne!! Nie wiem jak ty do tego doszłaś... Daj no jakieś małe wskazówki :sorry2:

Też tak myślałam, ale jednak da się zrobić :tak:

Tak w ogóle to super relaks dla umysłu! Polecam:-) Dzięki ewula.

Jesteś pewna Marti, że już chcesz wskazówki? Może jeszcze popróbujesz?
 
reklama
Dopiero teraz doszlam do tego watku i jestem zszokowana niemal :-D Betka - Ty to masz szczescie w tych konkursach (choc posciel to ja wygralam a nie Ty :-p) - daj znac kiedy jedziesz no i bedziemy czekac na zdjecia :-)

Ja od porodu bylam bez Jasia:
2 razy w sklepie (z Jasiem byl jego ojciec)
1 raz u dentysty (byla moja mama)
1 raz u ginekologa (byla moja mama)
1 raz z mezem u sasiadow (z Jasiem byli rodzice, ale wieczorem wpadlismy zeby go wykapac i nakarmic).

No i tyle...

Przywyklam ze wszedzie Jasia zabieram, a wlosy podciela mi ostatnio mama :-D

Myslalam o zapisaniu sie na angielski (zanim zapomne go calkowicie), ale poniewaz planuje grudzien spedzic u moich rodzicow to musialabym opuszczac sporo wiec pewnie zapisze sie od nowego roku szkolnego, albo moze sie uda od zimowego semestru.

O czyms zeby wrocic do wygladu sprzed ciazy nie mysle - jak bedem niej jadla to samo zejdzie :-) Niestety razem z cyckami :dry:
 
Nie nie.. juz doszłam :tak: Wczoraj jakos kiepsko to widziałam ale widocznie zmęczona byłam bo dziś bez problemu ;-) krupka dzieki ze od razu mi wskazówek nie napisałas bo tak fajniej samemu znaleźc rozwiazanie :-) Gierka super ewula! Mały poobiedni relaksik dziś miałam :-D
 
Dopiero teraz zauważylam ten wątek:). więc co nam sie udało;-)

Bylismy bez Igiego
- na zakupach(kilkakrotnie)
-w kinie
-u dentysty (wielokrotnie)
-na basenie(SAMA):-D
-na kręglach (SAMA):-D

A z Igim:
-nad morzem
-u babci (kilkakrotnie)
-na kręglach
-na piwku firmowym

No a poza tym moje włosy sie na mnie mszczą...nie widziały fryzjera od początku kwietnia i teraz wypadają na potęgę (myślałam że to w połogu takie jazdy są:szok:)
 
reklama
Do góry