reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Byliśmy wczoraj na imprezce u przyjaciół. Piotruś został z dziadkami i bardzo ładnie się zachowywał - właściwie to spał ;-)rodzice się pośmiali i popili ( ja oczywiście nie :-() było fajnie jak za czasów kiedy wszyscy mieliśmy fiu bździu w głowie i żadnych obowiązków :-D ale pod koniec zaczełam już tęsknić za Piotrusiem a o drugiej sobie myślałam że mój syneczek pewnie się budzi na jedzenie - ot to chyba takie zboczenie matki :-p
 
reklama
jako zła matka,piłam alkohol.alkohol ten to piwo.piwo Freeq-bo miało konkurs.piłam,bo był samochód do wygrania.niestety,nie wygrałam auta,ale sesję metamorfozy o wartości 6100zł netto i 678zł do ręki (to chyba za te 10% podatku,żeby opłacić),w cenie: fryzjer,wizażysta, stylista,lunch,kolacja i nocleg w hotelu w Warszawie :tak: nie wiem jeszcze kiedy,dopiero będą dzwonić.już dzwoniłam do teściowej,że jej "sprzedam" dziecko,bo nie odpuszczę-wreszcie coś na poprawę humoru,poczuję sie jak kobieta :-p
 
Betko gratulacje :-D:-D jak ty to robisz ?? czego sie nie dotkniesz to zaraz wygrywasz :-D:-D super nagroda - nie mogę sie doczekać zdjęć:-D:-D
musze przyznać ze troszke ci zazdroszczę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::laugh2:
 
to trzeba było piwo pić,przynajmniej jedno dziennie przez dwa miesiące,ja prawie w alkoholizm wpadłam :-p:-D
co do zdjęć-będę musiała wziąć korepetycje z obsługi aparatu fotograficznego u mojego sznownego małżonka :-D barszczyk,ja auto chciałam,a sesja urody mi wyszła :-p
 
betka - trzeba zglosic komu trzeba (albo najlepiej cie nagrac:-)) kochana ;-), bo cos za duzo szczescia masz w te wszystkie loterie, straaaaasznie zazdroszcze no i czekam na fotki :tak:
 
Joanka,ja wiem,na innej stronce ktoś zasugerował,że powinno się powołać komisję śledczą w związku z tymi moimi wygranymi :-D
 
Hej dziewczyny. W ramach relaksu proponuje miłą zabawę. Przyznam że troche czasu mi to zajęło, ale dałam radę.

jak wejdziesz na podany poniżej adres to niebieski okrągły przycisk - zaczyna grę.

Twoim zadaniem jest przewieźć wszystkich na drugą stronę
Oto zasady: >
> Tratwa zabiera najwyżej 2 osoby >
> Matka nie może przebywać z synami bez ojca >
> Ojciec nie może przebywać z córkami bez matki. >
> Złodziej nie może przebywać z członkami rodziny bez policjanta. >
> Tylko ojciec, matka i policjant potrafią sterować tratwą. >

> > W Japonii zagadka do rozwiązania na rozmowach o pracę...: > > >

http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf >

> :)życze dobrej zabawy,:)
 
Kurde to jest nie wykonalne!! Nie wiem jak ty do tego doszłaś... Daj no jakieś małe wskazówki :sorry2:
 
reklama
Do góry