reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

reklama
Ja tez bylam w tym tygodniu u fryzjera podcielam sporo wlosy i narazie nie moge sie jeszcze przyzwyczaic do swojego wygladu, czasami tez z mezem robimy sobie sami wypady na zakupy a Olus zostaje z babcia, raz nawet bylismy poszalec na dyskotece, dobrze mam z tym ze Olek przespi praktycznie cala noc i mieszkamy z moja mama wiec nie bylo problemu,
 
zazdroszcze tej dyskoteki - uwielbiam tanczyc, ale ostatnio (oprocz dwoch wesel) nie mam jakos okazji sie wytanczyc :(
 
A my w sobote planujemy iść na imprezke do przyjaciół :-D Piotruś zostanie z dziadkami (miejmy nadzieje ;-)) jeszcze nigdzie bez niego nie byłam od porodu (nie licząc krótkich zakupów) - do tej pory na imprezki chodził z nami ale teraz rodzice idą się sami pobawić :-D
 
Kurczę a nas omineło tyle wesel. 5 w sierpniu na które nie poszliśmy bo albo za daleko albo nie miał kto z małym zostać i jedno we wrześniu nas minie chyba że sama pójdę bo mąż wyjedża na cały wrzesień. :-(
 
a ja mam jutro impreze firmowo-klientowsko-branzowa (ponad 300 osob) - musze sie zrobic "na bostwo" :)) zeby pokazac ze daje sobie rade z wychowaniem malego (prawie ze samotnym - maz w domciu tylko na weekendy) i dbaniem o siebie, a co!!!
 
Betko- no problem :-D:-D:-D

Joanko- koniecznie i bewzględnie musisz z siebie zrobić gwiazdę, żeby innym pokazać: jestem 100% mamusią i kobietą, a co!:-D:-D:-);-) powodzenia, super samopoczucia i bajecznej zabawy:-)
 
reklama
Do góry