reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach

dziewczyny czy kąciki dla maluchów juz gotowe? pochwalcie się!

siwona ale piękny pokoik (wiem, że spóźniony ten zachwyt, ale jakoś mi umknął ten wątek):-):-):-)

my wstawimy tym razem łózeczko do naszej sypialni i tyle urządzania.. :-(
 
reklama
Skaba my też wstawiamy łóżeczko do nas, u Milo nie ma miejsca, poza tym na razie mamy dwa pokoje, na wiosnę ruszamy znowu z remontem poddasza, grzebiemy tam sobie powolutku ale kiedyś skończymy....;-):tak:
 
U nas na czas budowy będę mieszkać u rodziców i zostanie nam z Tymonem mój panieński pokój :-D (ale za to małżon będzie tylko weekendowy więc ciasno nam nie bedzie). Dobrze, że chociaż pokój ma 18 m....
Więc na razie nie zaszalejemy. Za to drugi maluch już będzie miał wypas :-D:-D:-D (mam nadzieję)
 
ninja to trzymam kciukasy, zeby budowa szła szybciutko:-) zresztą za siebie też trzymam, bo choć mamy wygodne mieszkanko to mój małż nic już nie chce w nim robić, bo przecież niedługo się wyprowadzamy (niedługo sprzątać przestaniemy, bo przecież niedługo się wyprowadzamy):-):-):-)

z nas się śmieją znajomi, że to my niedługo wylądujemy w pokoju dziennym, bo Bartek jak miał 1,5 roku wyprosil nas ze swego pokoju i obecnie jest to wyłącznie jego terytorium.. jak ten drugi wyprosi nas z naszej sypialni to zostanie kanapa w salonie:-):-)
 
U nas tez bedzie tym razem inaczj bo kolyska wyladuje w rogu sypialni i tyle. Jakos nie bardzo wiem jak polozyc obydwa maluchy od razu w jedym pokoju i czy jest to dobry pomysl. Ogolnie to bedzie dla nas wszystkim niezla zmiana bo Julek od pierwszego dnia spal we wlasnym pokoju we wlasnym lozeczku a teraz pojawi sie u nas lokator. Ciekawa jestem jak to bedzie.

No a co do pokoiku maluchow to ten Julkowy jest naprawde duzy ale przyznam, ze jakos brak mi koncepcji jak logicznie umiescic tam dwa maluchy tzn. lozeczka, miejsce do zabwy czytania itp. Moze poprosze was z czasem o rade;-):-)

Skaba u nas tez tak moze byc - tyle, ze my jak na razie nie mamy planow przeprowadzki w zbyt nieodleglym okresie (przeprowadzilisy sie w listopadzie) wiec moze byc ciekawie.

Ninja drugi to juz napewno bedzie wam buszowal po nezliczonych katach od malego:-)
 
u nas tez Kondzik wyląduje u nas w sypialni a potem mu wykończymy pokoik który teraz odgracalismy;-) narazie mam zamiar tam wymalowac i włożyc zaabwki edukacyjne pozostałość po Meli;-)
 
No a co do pokoiku maluchow to ten Julkowy jest naprawde duzy ale przyznam, ze jakos brak mi koncepcji jak logicznie umiescic tam dwa maluchy tzn. lozeczka, miejsce do zabwy czytania itp. Moze poprosze was z czasem o rade;-):-)

oj to chyba będziemy razem eksperymentować.. ja jeszcze nie znam płci, bo tak myślę, że jak będzie chłopak to łatwiej będzie Bartkowi przyjąć go do swego pokoju, ale jak dziewczynka:baffled: nie wiem.. może się mylę.. okaże się w praniu.. a jak nie wyjdzie to cała nadzieja w wyprowadzce:-):-) zastanawiam się też jak Bartek przyjmie to, że nowy mieszkaniec mieszka z nami w pokoju, bo on do tej pory nie wchodzi do naszej sypialni nie zaproszony (nie wiem skąd mu się to wzięło, ale tak ma... stanie w drzwiach i trzeba go zawołać to dopiero wejdzie).
 
U nas tak samo jak u większości z Was, nasze łóżko i komp z biurkiem wyląduje do pokoju obok, a tu wstawimy łóżeczko, mój mały tapczan i komode na najpotrzebniejsze rzeczy (więcej się nie zmieści :baffled:). Ale zaszaleje z wystrojem pokoju dla Niuni w nowym domku :tak::-)
 
reklama
Do góry