reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

to ja sie pisze na ddz a, kochasek jak trzeba to cie zabiore na spotkanko zmiescimy sie w autko z 3 dzieci:-D:-D:-D a bagaznik tez mam spory ;-)
 
reklama
viola dzięki:-) autko mam (w sumie 2 z czego jedno to kombi czyli miejsca w bagażniku też sporo;-)), więc to raczej nie problem
tyle, że na mnie możecie liczyć dopiero w kwietniu, bo za tydzień wyjeżdżamy na miesiąc
 
To chyba faktycznie poczekamy jeszcze do kwietnia. Wtedy będzie już cieplej, to może uda nam się spotkać w terenie, a jak nie to umówimy się w Kajtusiu.
A gdzie na tak długo wybywasz KOCHASKU jeśli można spytać?
 
Fajnie Wam, pobyczycie się cały miesiąc a szczęśliwa babcia zajmie się ukochanym wnuczkiem :-)
 
Ooooo!!!! Nawet Ty Amko jesteś?????Nic mi nie powiedzialaś że taki wątek powstał????? Ja też jestem rodowitą dzierżoniowianinką :tak: I też myślę że można by w Kajtusiu się spotkać większą gromadką :-)
 
ETKA o spotkanku na pewno dałabym Ci znać! :-)
No to czekamy na wiosnę.
 
Witam Witam
ja jestem staraczka ze swidnicy,
staram sie już od 3 miesiecy i nic
mam prosbe
jaki jest najlepszy ginekolog w naszych rejonach
trzymam za was w kciuki i pozdrawiam:-)
z góry dziekuje za odpowiedź
 
reklama
Do góry