reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

witam!
anetko znam ten problem, tyle, ze my się staralismy 3 lata
niczym męża zaciągnąć na badania nie mogłam, żadnymi argumentami, prośbami...
nie zrobił badań do dzisiaj:no:
powiedział mi jak juz byłam w ciąży, że bał się, że to będzie "jego wina":sorry2: no cóż faceci tak mają
życzę powodzenia (i nie starania się, to będzie wszystko dobrze - tak jak u nas, bo jak się juz nie starałam, to zaszłam:tak:)
 
reklama
witam wszystkie świdniczanki i nie tylko.mam na imie agnieszka i jestem mama 10miesiecznej nikoli.obecnie mieszkamy w anglii.ciesze sie ze moge do was dolaczyc i serdecznie pozdrawiam
 
Witam, witam!!! Również jestem świdniczanką :-) w prawdzie jeszcze na obczyźnie, ale nie na zawsze hehehehehehehe... Tak mi się jakoś miło zrobiło jak znalazłam ten wątek :tak:, humor mi się normalnie poprawił :-D! Widzę, że wątek nieczęsto jest odwiedzany, ale będę zaglądała, może się coś ruszy... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie ;-)
 
UWAGA, UWAGA!!
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.
 
reklama
Do góry