reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Rowniez mi milo :) Narazie nie pracuje. Siedze z malym w domu bo do zlobka za nic go nie oddam bo im nie ufam a nie mam go z kim innym zostawic. Teraz w czerwcu mama mojego Z. idzie na emeryture to moze sie zajmie malym a ja wroce na studia. Ale to jeszcze mam czas na decyzje :)
 
reklama
ja rodzę w marcu i myślałam o tym, żeby wrzesień/październik iść do pracy, ale to tylko plany, nie wiem czy zdołam Małego zostawić choćby na godzinę, a co dopiero na czas pracy. Zresztą w świdnicy taka lipa jest ze żłobkami, że szkoda gadać, jeden miejski dla dzieci wyłącznie z miasta i jeden czy dwa prywatne za cene 700-800 zł miesięcznie.. jeśli będę miała oddać dziecko do prywatnego, to nawet nie opłaca mi się iść do pracy.. no, ale też chciałabym iść na studia w tym roku, jak się nie uda to najwyżej w przyszłym ;)
 
Ja myslalam zeby za rok pojsc do pracy jak Nikos bedzie mogl juz pojsc do przedszkola ale zobaczymy jak to bedzie. Narazie siedze z nim w domu bo nie wyobrazam sobie oddac go obcym ludziom pod opieke i w pierwszych 3 latach zycia dzieci tak szybko sie zmieniaja ze szkoda bylo by mi tych chwil ktore by mnie ominely :)

A co chcesz studiowac i gdzie?
 
chciałam zrobić jakieś studium bardziej niż studia :) technik farmacji, ale jeszcze nie mam do końca sprecyzowanych planów. Też szkoda mi będzie oddawać Małego, no ale nie wiem jak się sytuacja rozwinie :)
 
No ja tez nie potrafie sie zdecydowac czy konczyc ta ekonomie co ja zaczelam czy cos innego. Bo powiem szczerze nie tego oczekiwalam po tych studiach. Myslalam ze przygotuja mnie chociaz w jakims malym stopniu do prowadzenia wlasnego biznesu a tu nic. Zero!
Zostawic dziecko jest naprawde trudno. Mi nawet ciezko go zostawic i np. pojechac na dluzsze zakupy do Wroclawia wiec nie wiem jak dam rade wrocic na studia. Ciezko to widze :)
 
kiedyś i tak będziesz musiała go 'zostawić', może to jest dobry moment ;) ah, młode jesteśmy, jeszcze dużo zycia przed nami, więc możemy snuc plany :D
 
Wiem. Ale sama zobaczysz jak sie twoje malenstwo urodzi ze to nie takie proste. Ale coz...dwa lata to najwyzszy czas zeby wyrwac sie do ludzi zwazywszy ze w swidnicy zbytnio znajomych nie mam. To mi dobrze zrobi :)
Eh...zobaczymy co los przyniesie. Oby cos dobrego i nasze plany udalo sie zrealizowac.
 
wiem, wiem. juz nic nie bedzie takie jak kiedys, ale ciesze się okropnie na ta zmiane, ciaza ostro daje mi w kosc i juz nie moge sie doczekac rozwiazania.widzisz.. ja tez napisałam tutaj, bo miałam nadzieje, ze znajde kogos z kim bede mogła pogadac, nie tylko tutaj, ale tez w rzeczywistosci. mój facet praktycznie cały dzien pracuje i siedze sama w domu, dlatego juz nie moge sie doczekac, az Maluszek bedzie z nami :) zreszta, jesli sie nudzisz, to polecam Ci forum na wizaz.pl :D ja tam znalazłam wątek dla przyszłych mamus z podobnymi terminami porodu do mnie, na prawde super sprawa ;)
 
Marzec juz tuz, tuz...zanim sie obejrzysz i twoj maluch bedzie z toba.
Eh...moj tak samo. Cale dnie w pracy a ja przez ten czas nie mam nawet do kogo geby otworzyc. Mam nadzieje ze jak w koncu wrocimy do swidnicy i zacznie robic sie cieplo to poznam kogos na jakims placu zabaw. Chociaz z tym moze byc tez trudno bo inne mamuski patrza na mnie spod byka bo wygladam troche niecodziennie :)
A ja ci tutaj polece watek mlodych mam. Fajne dziewczyny tam sa i wszystkie dosc wczesnie (ok 20) urodzily swoje dzieciaczki.
 
reklama
Do góry