reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

A to tak jak ja. Co prawda zanim poznalismy plec bardzo chcialam dziewczynke (moj Z. chcial chlopaka i wyszlo na jego) to teraz za nic nie zamienila bym swojego synka. Nawet dzis gdzie daje mi ostro w kosc.
Tez tak mialam. Ostatni miesiac przed porodem to prawie w ogole nie spalam bo nie moglam sobie pozycji znalezc a mlody tez nie pomagal bo bardzo sie rozpychal :)
 
reklama
haha, u mnie było odwrotnie, ja od początku chciałam chłopczyka a mój facet (i cała jego rodzina) dziewczynkę, z racji tego, że u nich to same chłopy :D mój facet ma braci, jego ojciec ma braci itd.. więc płeć była z góry przesądzona :D
 
To fajnie ze wyszlo po twojemu. Mi nadal marzy sie dziewczynka i mam nadzieje ze jak kiedys zdecyduje sie na drugie dziecko to bedzie dziewczynka. Zawsze marzylam o parce :)
 
Oby. Tylko narazie nie wiem kiedy i czy w ogole sie zdecydujemy na drugie dziecko. Nie mamy narazie swojego mieszkania a trudno wychowywac dzieci w jakims wynajmowanym :(
 
oj, no to jest problem, fakt. My mieszkamy z rodzicami, ale mamy tak jakby oddzielne mieszkanie i też niestety tylko jeden pokój nad czym ubolewam. Ale za to osobną kuchnię i łazienkę. W przyszłości też planujemy kupić jakieś mieszkanie w Świdnicy, no chyba, ze dostaniemy dom po dziadkach
 
No my wlasnie nie bardzo chcemy na stale mieszkac w Swidnicy wiec nawet zbytnio narazie nie kombinujemy z mieszkaniem. Co prawda gdybysmy dostali od babki mojego Z. mieszkanie to wtedy kto wie... ale ja osobiscie wolalabym wrocic do mojej rodzinnej Zielonej Gory albo zamieszkac w Gdansku (co jest naszym marzeniem). Jednak wszystkie plany musza i tak poczekac az w koncu wroce na studia i je skoncze :)
Swoja droga to moze napisz cos o sobie? Jestesmy tu jedynymi mamuskami ktore sie udzielaja to mozna by sie troche poznac ;)
 
no właśnie, jedynymi.. nie wierzę, że nie ma tu żadnej mamy/przyszłej mamy ze Świdnicy lub okolic :( ubolewam nad tym, że nikt oprócz Ciebie się nie odzywa :( coś o sobie? ciężko tak z marszu napisać :D
 
Swidnica nie jest jakas wielka metropolia ale i tak dwie dziewczyny to dosc malo.
Hm...to moze ja cos napisze o sobie bedzie latwiej. Jestem Kasia, mam 22 lata (chociaz juz za miesiac wskoczy 23 na liczniku). Jestem mama 17 miesiecznego malucha - Nikosia. Studiowalam ekonomie we Wroclawiu ale na 2 roku zaszlam w ciaze i musialam je przerwac. Aktualnie mieszkam w Moscisku ale juz w marcu przenosimy sie spowrotem do Swidnicy i to chyba narazie tyle :)
 
reklama
miło :) a ja mam na imię Monika, mieszkam w Boleścinie, rocznikowo mam 22 lata, od razu po szkole średniej zaszłam w ciążę i jestem w 32 tygodniu:D w sumie to cieszę się z takiego rozwiązania, bo nie miałam jakoś specjalnie sprecyzowanych planów na przyszłość, więc problem rozwiązał się sam :) a pracujesz gdzieś teraz?
 
Do góry