reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witajcie dziewczynki, nie zaglądam zbyt częst, bo dość paskudnie się czuję, ale chciałam Wam wszystkim złożyć życzenia :tak:

Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy Sylwia z rodzinką
 
reklama
Dziewczyny...okres powinnam dostać wczoraj (22) wiem,że to narazie tylko dzień spóznienia...
Tak jak wam wcześniej pisałam..od jakichś 6 -7 dni mierzę sobie w ciągu dnia temperature i mam zawsze 37 do 37'4.
Dziś miałam taki silniejszy skurcz macicy... (zabolało) wystraszyłam się:szok:
Nie wiem co myśleć...czy któras z was tak miała...
Proszę pomózcie...
 
Majeczko czasami zdarzają się takie skurcze, chociażby z nerwów. Temp w dzień powyżej 37.00 o niczym nie świadczy. Ja mam rano np. 36.3 a wieczorem 37.3 i jest to zupełnie normalne. Nie ma co szaleć kochanie. Albo jutro zatestuj i może się dowiesz co i jak albo jeszcze poczekaj kilka dni. Jeśli @ nie przyjdzie wtedy śmiało możesz zatestować i będziesz wiedzieć na pewno
 
Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, Dzień zwykły dzień,, w którym gasną wszelkie spory Jest taki dzień, którym radość wita wszystkich, Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski. Niebo ziemi, Niebu ziemia Wszyscy wszystkim ślą życzenia. Drzewa ptakom, ptaki drzewom, Mgnienie wiatru płatkom śniegu Jest taki dzień tylko jeden raz do roku, Dzień zwykły dzień, który liczy się od zmroku. Jest taki dzień gdy jesteśmy wszyscy razem, Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze. Niebo ziemi, Niebu ziemia Wszyscy wszystkim ślą życzenia. A gdy wszyscy usną wreszcie, Noc igliwia zapach niesie. Najserdeczniejsze życzenia przesyła Iwonka z rodzina
biggrin.gif

carteneige004.gif
 
027nf7.jpg

Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a pokój jak gwiazdka niech świeci.
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy...


021uf4.jpg

SKŁADA EWA Z RODZINKA...
 
Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie.
153.jpg
 
reklama
Do góry