reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Majeczko, Loreto - trzymam kciuki. Objawy macie takie "typowo" ciążowe. Oby teściki potwierdziły to czego tak pragniecie.
 
reklama
Majeczko, Loretko trzymam kciukaski za wasze testowanka.
Loretko a my wogóle jak widzę znamy sie już i na 28 dni. Cyklik wygląda objecująco. Za kilka dni testujesz
 
Ja nmiałam isc dzisiaj po test ale wiem jakby sie to skonczylo.. pewnie nie pozniej niz w weekend bym juz testowała .. jeszcze nigdy nie robilam testu jaki polecacie??
Jejku mam taką nadzieję ze sie uda .. a jak nie to spotykamy sie w pazdziernikowych 2008:):)
 
Dziękuję Wszystkim za wsparcie i kciuki. Ja też trzymam za Was.
Test już kupiłam i kusi mnie niemiłosiernie. Nie wiem czy wytrzymam do Sylwestra.
Bo ja muszę wiedzieć czy urodzę przed 30-stą. Tak sobie obiecałam a 30 ur mam 5 października. Jakby się udało zafasolkować to termin miałabym na 11 września. I zdążyłabym. No nic. Czekam. Zobaczymy
2007020811193650.gif
 
Loretka - życzę ci z całego serca żebyś już maleństwo pod serduchem nosiła. Wiem co znaczy gonić z czasem bo też ostatnio dopadła mnie ta obsesja.
Staram się jednak odpuścić bo podobnie kombinowałam przed świętami - tak strasznie chciałam w święta obwieścić wszystkim wesołą nowinę. Oczywiście nic z tego nie wyszło. Moje nastawienie zrobiło tylko więcej złego niż dobrego, bo widok jednej kreseczki na dobre mnie dobił.
 
reklama
Dziewczyny wszystkim nam sie uda zafasolkowac, na 2008 rok jest spore zamowienie na male, rozowe bobasy. Wszystkie bedziemy jeszcze tesknic za przespanymi nocami.
Za wszystkie testujace w Sylwestra trzymam kciuki.
 
Do góry