reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Kochane staraczki... kiedy testujecie??
Ustawmy się w kolejkę...
czekam-piszcie:)

Ps.Ja planuję na 30 grudnia...w naszą I rocznicę ślubu...

Pozdrawiam i życzę pozytywnych wyników
 
@ przyszła 4 grudnia. USG miałam w 7dc (pęcherzyk 18mm). Temperatura wzrosła mi w 9dc i utrzymuje się cały czas na poziomie ok37.0. A co do samopoczucia to FATALNE. Jestem zmęczona, senna, rozdrażniona i sama nie wiem co chcę. Wszystko mnie wnerwia.
Mój wykres znajdziesz 28dni
 
Ja ostatnią @ miałam od 22-27 listopada...
Od ponad tyg. mierze temp i mam 37 albo ponad...
Tak naprawde chcę miec dziecko...ale ciągle odrzucam myśl,że to moze być bobas...
Miewam ukłucia w podbrzuszu...chyba częściej siusim...jestem rozdrażniona...szybko przechodzę do płaczu...do tego zmęczenie...
 
majeczko to Tobie teścik niepotrzebny. GRATULUJE. Ty na 100% już nosisz człowieczka pod sercem. Super.
Ale oczywiście poczekam na oficjalne wyniki., żeby nie zapeszać
 
Znajoma mi powiedziała,ze ta temp...to najlepszy dowód na to,że...coś się zaczeło dziać...
Ale ja jakoś nie mogę w to uwierzyć...
Napisze jaki jest wynik testu gdy go zrobie..
 
reklama
Do góry