reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aaa... czyli jak zasypiają Nasze maleństwa

Czy to z jakiejs nowszej plyty? Bo przyznam ze wole starszych Cranberriesow (mam sentyment) i plyty mam tylko do Animal Instinct zdaje sie :eek:. A solowej Dolores (bo to pewnie piosenka z jej plyty) to nie mam :no:...
 
reklama
tak kasiu, to z solowej nowej płyty Dolores O'Riordan...czy roiodon, nie pamiętam jak ona się nazywa. ja też nie mam tej płyty, ale sobie ściągnęłam mp3 niektóre. A z tych wcześniejszych płyt to najbardziej lubię: "No need to argue" i "to the faithful departed" chyba jakoś tak...
 
dzieki za teksty:-)

a jak ja bylam mala to pamietam ze uwielbialam sluchac bajek na plytach winylowych, to byly czasy

mam dla mojej niunki jakies szwedzkie klimaty na kasetach po starszych dzieciach
trza bedzie sie polskosci tez zaopatrzyc
 
u nas dzisiaj sukces - mały pierwszy raz od jakiegos czasu (jak byl calkiem malutki zdazalo mu sie to czesciej) zasnąl calkiem sam - bez bujania i kołysania:-)
 
moja niunia tez, za wzorem anetki, po jedzonku jak jeszcze mi nie przysnie ja klade do spania w ciemnosci, samiutka sobie ladnie zasypia :tak:

i jeszcze zauwazylam ze czesno mala po przespanej nocce ma suchuska pieluszke, to dobry znak na przyszlosc jak bedziemy uczyc zalatwiac sie do nocniczka
 
i jeszcze zauwazylam ze czesno mala po przespanej nocce ma suchuska pieluszke, to dobry znak na przyszlosc jak bedziemy uczyc zalatwiac sie do nocniczka

..... ja zamierzam dosyć szybko przyzwyczajać do nocnika... jak będzie tylko w miarę siedzieć............... dziwi mnie,ze czasami ponad 2letnie dzieci ganiaja w pieluszce..... natala miała rok jak już ją uczyłam.... matiego zacznę ok.7m-ca
 
reklama
Patryk to ma trzy pory spania.

Rano od około 8:00 do 10:00
W południe od około 13:30 do 15:00
Popołudniu od około 17:30 do 19:00
Więc tak wychodzi plus, minus pięc godzin.

A pamiętam czas, ze potrafił zdrzemnac się z godzinkę i to było wszystko:errr:
 
Do góry