reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

U nas jszcze małe karmionko w nocy. CZasem dotrwa do 5 a czasem ok 3 juz rzeczywiscie głodny, bo wyglugla 210 ml. Nie jest źle, gdyby matka położyał się na czas to było by super. Mam nadzieje,ze doczekam tej chwili, ze prześpimy calą noc. Ostatnio ciut gorzej spał bo szły w ciągu 1,5 tyg. 4 ząbale, ale juz się wszystkie co miały, wybiły na powierzchnię i będzie lepiej.
 
reklama
dziewczyny ile razy w dzien spia Wasze maluchy? bo moja do tej pory spala 2 razy w dzien a ostatnio 2 drzemka jej sie odwidziala i dzis polozylam ją spac tylko raz (pozniej niz dotychczas) i mysle ze to bedzie dobre rozwiazanie bo w sumie to zasnela sama w łóżeczku:-D a tak czasem sie wyplakala jak ja usypialam,moze biednemu dziecku sie spac nie chciala a ja ja zmuszalam a dzis jak zwykle godz. 11 dostala jesc i zawsze szla potem spac ale widzialam ze nie jest senna wiec jej nie usypialam na sile i po godz. 13 zaczela marudzic i trzec oczka wiec poszlam ja usypiac a ona w placz i sie mi wyrywa,za po, godziny znowu probuje i znowu to samo wiec polozylam ja do lozeczka i za jakies 15 minut slysze ze nic sie nei odzywa i zagladam a ona spi, mowie Wam, szok. Nie sadzilam ze zasnie,mimo iz wieczorem zawsze zaypia sama ale w dzien nigdy nie mogla zasnac sama,trzeba byla ja usypiac na reku co bylo juz meczace liczac ze wazy swoje 10 kg.poprobuje teraz ta dzisiejsza metode i zobaczymy jak sie bedzie sprawdzac.
 
:-) Marta super!! Ja tez na poczatku walczyłam z drzemkami w ciagu dnia i Antos zasypia sam:-) byo warto:-) co do drzemek w ostatnim casie moje dziecko sie rozregulowało, zawsze spal 4 razy po pół godz a teraz juz sama nie wiem, czasami 2 po godz, dzisiaj np przespał w dzien tylko godzinkę. najważniejsze ze rano spi juz dłuzej, o 19 zasypia i witamy sie o 8 rano:-) :-)
 
U nas w dzień już tylko jedna drzemka ok.12-13.00. Kuba śpi zazwyczaj 2 godz., ale dzisiaj np. spał 3 i pospałby pewnie dłużej, ale chcieliśmy jechać do dziadków i delikatnie go obudziliśmy. Jak przychodzi pora drzemki, to zasypia prawie zaraz po położeniu do łóżeczka, tak samo wieczorem:happy:.
 
Moja niunia ma 2 drzemki - jedną rano od 1,5 do 2,5 h a drugą ok 14 jakś godzinkę. Wieczorem sama bardzo ładnie zasypia ok 20 ale rano wcześnie wstaje. Chociaż już i tak jest lepiej bo wstaje ok 6.20 a czasem nawet o 7.
Nie mogę jej niestety przestawić, bo w tygodniu raniutko zawożę ją do babci. Może niedługo babcia będzie przyjeżdżać do Inguni i wtedy spróbujemy ją przestawić, żeby nam w weekend dała pospać:tak: .
 
Asiun dobrze by było jak by się Ingunia przestawiła choć na weedendy na dłuższe spanie.
My dziś szybciej wstałyśmy bo tatę szykowałyśmy do wyjazdu.
A ze spaniem u niuni to się polepsza zasypianie wieczorkiem zasypia szybciej niż dotychczas.Śpi już czasem od 21 a nie jaki kiedyś od 23czy nawet 24
 
Julek śpi generalnie od 21 do 7-7.30, ale wczoraj zrobił mi prezent na urodziny i obudził mnie o 5.45 (chciał jako pierwszy złożyć życzenia, czy co?). Jutro ja mu się odpłacę ;)
 
Magdalena25 wszystkiego najlepszego!!!!


U nas w dzień są zazwyczaj 2 drzemki. Jedna do południa od 0,5 do 1 godz. a po południu zdarzy się, ze drzemie nawet do 2,5 godz. Zawsze chwila wytchnienia, no nie;-)
 
reklama
Idzia, a co zamiast mleka? Mleko chyba też musi pic? Juz sama nie wiem.Ale w sumei to i tak nie ten watek, przepraszam:(
Magdalena25 NAJLEPSZE ŻYCZENIA!!!!, to teraz będzie magdalena26 czy 27 ? :-D
A i Natalka sie przestwiła na jedną drzemkę, ale martwi mnie tym, bo śpi tylko godzinke:( W nocy od ok 20 do 6,30-7 rano a w dzien tylko godzine, mało!!!!
 
Do góry