• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ach śpij kochanie...

Może tak być,że Milenka sie przestawiła na tzw. "niespanie",jJa nie spałam od skonczenia roku.Kuba wdał sie w tatusia-śpiocha.:tak:
 
reklama
JOASIEK u mnie to samo!!!!!!!!!!!! wczoraj LAila miala troche nieuregulowany dzien wiec myslalam ze dlatego nie spala, ale dzis calkiem normalny dzien ale tez w dzien nie spala i tez miala powerka!!!! i tez sie zastanawiam czy to chwilowe (moze jakies wysokie cisnienie jest czy cus?) czy to poczatek rezygnacji z drzemki dziennej:szok:
 
LAILA bardzo niespokojnie spii przed chwila obiudzila sie z takim mocnym plkaczem ze z trudem udalo mi sie ja uspokoic...:-(
spadam
papatki babancje
 
Jenni spi roznie ale najczesciej tylko raz dziennie :tak: a to przez to ze jak ide do przedszkola to czesto musze ja budzic i wtedy przewaznie spi 2 razy
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry