reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
smerfeta - trzymam kciuki za pieknego zdrowego bobasa!!!
Ja jeszcze troche czasu potrzebuje. Na weekend maz zabiera mnie w gory - moze w koncu odpoczne :-D
zwlaszcza te przeklete oczy.
 
Hej dziewczynki chociaz was sie da nadrobic:) hegarowanie to inaczej poszerzenie szyjki macicy za pomoca takich narzedzi hegarów co umozliwi pozniej latwiejsze wsadzenie cewnika z zarodkiem z czym byl teraz problem
 
No strasznie cicho.
Ja nie wiem co się dzieje,
A u nas pogoda w kratkę.
Ciepło, zimno, deszcz, mały mróz i słońce.
Ja dziś w pracy byłam ale od 16 weekend.
Dziewczyny myślicie że będzie wojna?
Co się dzieje na tej Ukrainie :’(
A mam tam rodzinę z która nie mamy niestety stałego kontaktu więc jestem myślami razem z nimi :-\
 
reklama
I tu Cię zaskoczę...wraz z mężem adoptowaliśmy dwójkę dZieci, a ponieważ już byliśmy po 40stce nie miliśmy szans na niemowlaczka, więc musieliśmy chodzić na roczny kurs przygotowawczy dla rodziców którzy otrzymają starsze dzieci...w grupie było 9 par takich jak my. Każda para otrzymałandziecko/ dzieci. I wyobraź sobie, że każdy z naszej grupy ma tak dopasowane dzieci, że nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej! 9 praz dorosłych osób i 12 dzieci. I wyscy zostaliśmy tak dopasowani, jakbyśmy te dzieci mieli przeznaczeni od zawsze... Niesamowite
 
Do góry