reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Cześć :happy2:
Wczoraj byłam u lekarza i na usg widzieliśmy serduszko, oczywiście też je usłyszeliśmy :-D ze wzruszenia oboje uroniliśmy kilka łez ;-) Zagrożenie na szczęście minęło i powoli mogę wracać do spacerów i prawie normalnego życia :-D

Katinka chyba Twój synek jest bardzo grzeczny bo masz nawet chwilkę dla siebie? :tak:
Zuzanka u Ciebie chyba też córcia daje troszkę odetchnąć? ;-)

Miłego dnia dziewczyny :blink:
 
Smerfeta bardzo się cieszę że u Was wszystko dobrze :-) . Ściskam Was cieplutko :-*

My ciut świt wyjeżdżamy na mazury a w poniedziałek w góry. Buziam mocno.

Będę wpadać więc proszę mi tutaj powoli wracać na forum :-) .

Ciao
 
Hej ,hej:)
Smerfeta,piekne uczucie musi byc słyszec serduszko,dobrze ze zagrożenie mineło ,to najwazniejsze!
A synek taki kochany,jak zje kolacyje:) o 20 to daje mamie pospać do 5.30,no czego chcec wiecej:):)

Zuzanka ,wiesz ze sie czasami myle i mówie na siebie "ciocia" no tyle lat człowiek był tylko ciocią ze nie moge sie przyzwyczaic do słowa mama...a królewicz juz mame wziął pod buta ;-)i tyle na rękach chce a ze to mój księciuniu no to mama nosi:tak:ale jak tu nie nosic takiego skarbu:-)

Celta co tam u Ciebie ?

Pozdrowionka dla reszty gangu.
Buziaki
 
Hejka!
Katinka mnie wczoraj przywiało znad zimnego jeziorka, skróciliśmy wyjazd bo ciut marźliśmy, ale musimy tam wrócić bo zostawiłam na działce obrączkę i pierścionek zaręczynowy :zawstydzona/y::szok:

aaa Zuzanka miała być na mazurach... no to też trochę marźnie ;-) chyba że już jest w górach, może tam cieplej?

Pozdrawiam caaały Gang!!!
mimo że tak cichutko tutaj.... Mama, Damqelle, Iszka, Anusiaczek, Anuszka, Kwiatuszekq, Queen, Celta... gdzie się podziałyście?
Queen nadal rozważacie temat adopcji?
 
Ostatnia edycja:
Hej Gangu:)
My jutro mamy prawe w sadzie i koniec procedury: Wczoraj jeszcze nawiedziły nas babki z OA,ale juz prawie KONIEC,teraz jeszcze poczekac na nowy akt urodzenia:)powiem wam ze juz te prywatne wizyty u lekarzy mnie wykoncza a jeszcze rehabilitacja uff jest tego troche:szok:
Mały rosnie jak na drożdzach,mamusia u synusia siedzi pod butem,robi ze mną co chce:-D Ale jak tu nie nosic na rekach ,nie tulic takiego skarbu ,ktory ma najpiekniejszy usmiech na świecie!!!
Buzuiaki
 
reklama
Hej dziewczyny.

My już od wczoraj w domku.

Agulla84 jak wejdę na kompa to prześle Ci wszystko. Bo na telefonie nie za bardzo mogę. Witaj na forum.

Katinka ja na początku też "ciocia" mówiłam ;-) . Później mi przeszło :-). A moja Mysza do tej pory mi na głowę wchodzi. Ale opowiem Wam później bo mnie z forum wywala :-( .


Do później :-).

Miłego dnia dziewczyny.
 
Do góry