reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Heloł.

Katinka a pamiętasz jak ja rzadko zaglądałam :-). Więc kochana się nie przejmuj spędzaj czas z synusiem :-*. Wpadaj czasem i chociaż co nie co napisz jak u Was mija dzień.

Anuszka sto lat kochana :-*.

Damagelle jak dzień z dziećmi :-). Zwbiegany jak zwykle ?

Smerfeta a u Cb ?? Jak się macie? Jak badania?


mama a jak u Cb ? Jak salon ? Dzieci zdrowe ?

Agulla,kiki ?

Celta hop hop ??


U nas spokój Mysza rozrabia i coraz więcej słów poznaje :-)
Dzisiaj byliśmy w OA i nasza pani A. Była zachwycona Myszką ;-) no i w listopadzie składamy dokumenty o synusia :-)
 
reklama
Zuzanka właśnie tak się zastanawiałam czy będziecie wracać po synusia i proszę, jednak :-D Wiesz ile mniej więcej będziecie czekać? Czy czas oczekiwania będzie krótszy w związku z tym, że to Wasza druga adopcja?

Katinka rozumiem Cię, to prawda że maluszek ma spełniać swoje oczekiwania a nie innych. Niech zdrowo rośnie i będzie wszystko dobrze

Anuszka masz dziś urodziny? Kochana wszystkiego najlepszego! niech ten rok Twojego życia będzie dla Ciebie o wiele bardziej szczęśliwy :-*

Jak wcześniej wspominałam, dziś byłam na prenatalnych i jest wszystko OK
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
Aż ciężko uwierzyć, że to dziecko takie malutkie bo tylko 7,32 cm a już rusza rączkami i nóżkami, łapie się za główkę i za nóżki, podskakuje i wygina się
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
Po takim widoku dociera do mnie w końcu że jestem w ciąży i że mam dziecko w brzuchu
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
aaa i widać buźkę z zadartym nosem - chyba maluch będzie miał mój nos
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif
Co do płci to ciężko było dojrzeć ale na krótko udało się i na razie między nóżkami nic nie widać. Pani dr powiedziała, że to tylko 51% szans na dziewczynkę bo to jeszcze za szybko by przesądzać

Dobrej nocki dziewczyny
:tak:
 
Ja przeszlam przez adopcje zarodka...nie udalo sie znow. W grudniu probujemy ostatni raz a po nowym roku zglaszamy sie do domu dziecka jako rodzina zaprzyjazniona. Zabieramy sie za kurs. I zobaczymy co sie wydarzy...
 
Ostatnia edycja:
Kikifish... ja rowniez pielegniarka bez stalej umowy a moj maz od kilku miesiecy na stalej. Podobno wystarczy jedna osoba ze stala umowa...wiec nie patrz na razie na to co gorsze... :*
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

ZUZANKA ,ale wiesci ,synus:) hoho Gratuluje!Mi narazie przeszła mysl o drugim dziecku ,bo troche chaosu wkoło mnie;-)ale ja tez marzę o drugiej córci ,miała od zawsze byc MAJA:tak: Kto wie,czas pokaże:)

SMERFETA tak sie ciesze ze wszystko ok u Ciebie,maluszek rosnie i to najwazniejsze:)No super wieści:)

Dziewczyny a umową o prace sie nie martwcie ,u mnie tez tylko mąż pracowałą i nie było żadnych problemów,wszystko poszło ok/

Dle reszty gangu buziaki i Miłego dnia dla Was Kobitki:)
 
Dzień dobry :-D.

Smerfeta no to super ,że u Was wszystko dobrze. A płeć to chyba bez różnicy bo ważne aby zdrowe :-*. A maluszek ma zadarty nosek może to dziewczynka :-*.


Katinka ja też raz nie chce raz chce ale wiem że zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Szczęśliwa Juleńka będzie że ma rodzeństwo a my że mamy pełną rodzinke ♥ .
Czeka się podobnie ale są krótsze spotkania i krótszy kurs. Dokumenty te same :-)

Blueskye napisz cos więcej o sobie . Jak zostaliscie rodziną zaprzyjaźniona i jak to wygląda. Chyba ,że po nowym roku chcecie zostać tą rodziną ??? Dobrze rozumiem ?



My uciekamy zaraz po wykładzinę do pokoju Myszki i zasłony i lampki itd :-) muszę jej skończyć pokój w końcu ;-)


Miłego dnia dziewczyny :-*
 
tak miałam urodzinki
i w dniu swoich urodzin zostałam ciocią,niesamowite ...
dziękuję za życzonka :*

Smerfeta
no tak czekamy na wynik kariotypów
a trochę to potrwa
nie robiłam jeszcze ANA i NK może 1go pójdę na komNK ale nie wiem czy nie poczekac na wizytę w nowej klinice i dopiero zrobić to co nowa dr zechce ... jak myślisz?
no i czekam na pakiet do pobrania tych paneli z invicty ...

zuza
synuś mówisz?
wspaniałe wieści !!!
 
Hejka!
Anuszka czyli Twoja chrześnica ma rodzeństwo?
Co do wyników może lepiej zrobić szybciej by nowemu lekarzowi dać cały komplet badań, by jak najszybciej zacząć od nowa? Tylko że z tego co kojarzę i tak musisz odczekać 3 miesiące od poprzedniej stymulacji więc na zrobienie badań masz bity miesiąc
Zaczęłaś już proces zmiany kliniki?

Zuzanka fajnie tak urządzać pokój, tym bardziej pokój dziecka :-)

Uściski przesyłam :-)
 
Cześć dziewczyny.

Wpadłam bo mam chwilę dosłownie chwilunie ;-).

Anuszka mój brat jest z 24 września i tego samego dnia urodził się kuzynce mojego M Synuś teraz :-).


Smerfeta no już się nie mogę doczekać końcowego efektu. Prześle Wam zdjęcia.

Idę zaraz Myszkę położyć spać i w planach sernik do zrobienia :-). Posprzatalam troszkę i od razu mi lepiej ;-).


Miłego popołudnia.
 
reklama
Zuza
no to 24 wrzesień jest szczęśliwa datą nie tylko dla mojej rodziny :)

Smerfeta,
moja chrześnica jest od mojej siostry, a teraz urodził się chłopak w rodzinie męża (jego bratu) i mój mąż będzie chrzestnym
 
Do góry