reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Mama to masz przepiękną datę urodzin :-D

Damqelle imię dla dziewczynki wybraliśmy już prawie 4 lata temu :tak: Imię w końcu doczeka się właścicielki i będzie Alicja :happy:

Dziewczyny ja w okularach już od 1 klasy liceum ale u mnie w drugą stronę bo na minus ;-)
 
reklama
hey dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie
U mnie sytuacja staneła na tym ze podchodzimy do ostatniej stymulacji w klinice.
Ja szczerze juz srednio mam ochote. ale jest to darmowe podejscie z programu 2+1 , do tego dostalam sie na refundacje lekow... Decyzja podjeta ze to ostatnia stymulacja a pozniej bierzemy sie za adopcje.
Myslalam nad tym czy by juz nie zaczac przygotowan, zbierac papiery, starac sie o szkolenia, ale dosc duzo czytalam( i jedna z kolezanek ivf mi powiedziala) ze osrodki nie chca aby jednoczesnie starac sie przez in vitro i adopcje, ze leczenie musi byc zakonczone.
 
Hej dziewczynki dawno mnie tu nie było. Miałam nadzieje ze wpadne sie pochwalic dobrymi wiesciasmi ale niestety 3 ivf i znow beta negatywna
jeszcze mamy ost szanse bo teraz było crio ale trzeba odłozyc kaske zebrac siły. Miło ze o mnie pamietacie buziaki obiecuje zagladac czesciej
 
Najwyraźniej kazdy osrodek ma inne podejscie.
Duzo czytalam na naszym bocianie, i duzo osob tam zadawało pytanie odnosnie jednoczesnego starania sie o adopcje i przez ivf i czesto pani ekspert odpowiadała ze raczej mowila o skonczeniu prob ivf i kiedy zakonczy sie leczenie mozna rozpoczac procedure.
Druga sytuacja to słowa mojej koleżanki ktora byla w OA i przyznala sie o ivf to kazali jej przeyjsc po zakonczeniu leczenia ivf.

kwiatuszek i jak decyzja o zmianie kliniki?? a jestescie zdecydowani co do adopcji?? My juz mamy decyzje podjeta. Wykorzystam tylko ostatnia procedure i ide do OA tylko nie umie sie zdecydowac do ktorego bo wokoł siebie mam 2 .
Nawiasem zauważyłam twoj staz małzenski- mam taki sam:):) wiec brałysmy slub w tym samym dniu:-D
 
Poki co chcemy probowac z ivf jesli sie nie uda to spr z innych rozwiazan.
Mysle ze do kazdej decyzji trzeba dorosnac
Kiki to miłe z tymi naszymi slubami to był dzien pełen emocji...
 
reklama
Hej kobitki:)
Witam sie z Nowym rokiem..
U mnie bez zmian,rehabilitacja i nic poza tym
Potrwa to jeszcze ,ale cóz poradzic ,jak mus!
życze Wam z tym Nowym Roku..spełnienia marzeń,wytrwałości i zdrówka Kochane!
 
Do góry