reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Akt urodzenia

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2008
Postów
4
Rozwiązania
0
jest bezpłatny... pobrałam druk. teraz wszystko muszę odkręcać ponieważ wszelkie sprawy w urzędach były załatwiane aktem z przed uznania. i tak aby dostać wychowawczy zasiłek musiałam przedstawić aktualny akt urodzenia. a w nim jest rzeczywiste imię i nazwisko ojca.
 
reklama

Wiki029

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2018
Postów
61
Rozwiązania
0
Owszem, pierwszy akt urodzenia jest bezpłatny, za skrócony odpis zapłacisz 22 złote, a za odpis zupełny 33 złote. A przynajmniej tutaj znalazłam takie informacje.
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry