reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Na chwilę obecną chyba po prostu odpuszczę genetyka.
Zaraz po poronieniu sama prosiłam o skierowanie do poradni mimo że to było pierwsze poronienie. Ale teraz widzę że tylko mnie to stresuje i straszy przed kolejną próbą.
Mam wewnętrzne przeczucie że to stało się po prostu po amnio plus ogromy stres i otyłość też miała na to wpływ
Pierwsze poronienie też po amino? Nie chorujesz na trombofilie?
Jeśli masz urodzić dziecko to tak będzie a otyłość nie będzie przeszkodą
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Dołączam do Was, bo dziś odebrałam wyniki genetyczne z PAPPa robione w 12t+2 i niestety Trisomia 21 1:275 Wynik zły ze względu na Wolne beta hCG- 160.

USG Z tego samego dnia było w porzadku. Widoczna kość nosowa oraz przeziornosc 1,2mm.

Totalnie nie wiem co robić. Amniopuncja na ten moment wydaje mi się ostatecznością.
Przezierność bardzo dobra, jeśli obraz jest prawidłowy to niczym się nie przejmuj.
Jeśli chcesz spać spokojnie to zrób amino ale według mnie kariotyp będzie prawidłowy 😊
 
Przezierność bardzo dobra, jeśli obraz jest prawidłowy to niczym się nie przejmuj.
Jeśli chcesz spać spokojnie to zrób amino ale według mnie kariotyp będzie prawidłowy 😊
Chyba zdecyduje się na test Sanco, bo już widzę po sobie, że te wątpliwości nie dają mi spokoju. Dziewczyny, który test polecacie SANCO, Nifty?
 
Chyba zdecyduje się na test Sanco, bo już widzę po sobie, że te wątpliwości nie dają mi spokoju. Dziewczyny, który test polecacie SANCO, Nifty?
Poczytaj w necie porównania. Nifty PRO wygląda ok albo Panorama, zależnie co się podejrzewa. Panorama jako jedyny test wykrywa triplodię, ale myślę, że u Ciebie nie ma o niej mowy. :)
 
reklama
Do góry