reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Rozumiem ze wszystko ok :D

Tak, wyniki badania wskazują na to, że wszystko dobrze :) Wiem, że badanie jest kosztowne, ale spokój w ciąży nie ma ceny. Szkoda tylko, że test pappa wprowadza tyle zamieszania... Choć rozumiem, że lekarze wolą wskazać na wyższe ryzyko, które może się nie potwierdzić w dalszych badaniach, niż uspokoić, podczas gdy coś złego dzieje się. Jednak ja zaczęłam brać pod uwagę amniopunkcję, a teraz myślę, że przy naszym ryzyku to byłby błąd. Ogromny stres i strach, że może to się źle skończyć.
 
Wyniki testu NIFTY odebrane i jeden z najwspanialszych dni w naszym życiu :)
Ryzyko trisomii 21: 1/1186054991
Ryzyko trisomii 18: 1/4746881590
Ryzyko trisomii 13: 1/6679184721
Coś pięknego! Nie wiem czemu w ogóle robią ten Pappa i straszą ludzi...
Wyniki usg połówkowego też dobre.
Teraz tylko czekamy z niecierpliwością na nasze maleństwo :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
Dla pocieszenia ryzyko z pappa 1:257 skierrowanie na amnio , niezdecydowalismy sie na to a tym razem nifty nie robiliśmy daliśmy sie naciągnąć na to przy pierwszym synu ktory jest rownie zdrowy jak ten urodzony 21 października ;) nie dajmy sie zwariować


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry