reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Iwcia , super , biorąc pod uwagę ze miałyśmy podobna sytuacje wierze ze jak test Panorama wyjdzie mi dobrze to również w kwietniu będę się cieszyć ze zdrowego dziecka ☺️ Widać ze wysokie NT nie jest wyrokiem ☺️
 
Hej! Dzwoniłam do przychodni będzie robiłam amniopunkcje. Pytalam o wynik, nie chciały mi podać kontaktu do laboratorium. Wkurzyłam się na maksa. Jedyne co to położna zadzwoniła do tego laboratorium i dała mi znać że wynik będzie dzisiaj do 18 albo jutro. I tak wyniku mi nie podadzą przez telefon. Jestem wściekła i chyba odwołam tam badania prenatalna za to, że tak podchodzą do pacjentek.
 
Hej! Dzwoniłam do przychodni będzie robiłam amniopunkcje. Pytalam o wynik, nie chciały mi podać kontaktu do laboratorium. Wkurzyłam się na maksa. Jedyne co to położna zadzwoniła do tego laboratorium i dała mi znać że wynik będzie dzisiaj do 18 albo jutro. I tak wyniku mi nie podadzą przez telefon. Jestem wściekła i chyba odwołam tam badania prenatalna za to, że tak podchodzą do pacjentek.
Mnie tez olali ... nie miałam poczucia zaopiekowania ale dokończyłam tam badania.
 
Wiesz najgorsze, że tam też pracuję mój lekarz prowadzący i też przez niego czuje się olana bo uważam,że miło by było gdyby się zainteresował. Szczególnie, że za wizytę bierze nie mało.
 
reklama
Do góry