reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Hej! Dzwoniłam do przychodni będzie robiłam amniopunkcje. Pytalam o wynik, nie chciały mi podać kontaktu do laboratorium. Wkurzyłam się na maksa. Jedyne co to położna zadzwoniła do tego laboratorium i dała mi znać że wynik będzie dzisiaj do 18 albo jutro. I tak wyniku mi nie podadzą przez telefon. Jestem wściekła i chyba odwołam tam badania prenatalna za to, że tak podchodzą do pacjentek.
Ja miałam amiopunkcje w klinice do której mam dostęp do wyników w internecie, dlatego mogłam sobie sprawdzić wynik.
 
reklama
Iwcia i to jest dobre rozwiązanie. A tu nie dość, że tyle czasu trzeba czekać na wynik to jeszcze to o te kilka dni przedłużają. Wiem, że w porównaniu do czasu oczekiwania na wyniki to nie jest dużo, ale nie rozumiem takiego przedłużania. Przecież człowiek się stresuje i ciągle o tym myśli. I chciałby wiedzieć jak najszybciej. Dzisiaj już nie zadzwonili to pewnie jutro zadzwonią
 
Ostatnia edycja:
Iwcia i to jest dobre rozwiązanie. A tu nie dość, że tyle czasu trzeba czekać na wynik to jeszcze to o te kilka dni przedłużają. Wiem, że w porównaniu do czasu oczekiwania na wyniki to nie jest dużo, ale nie rozumiem takiego przedłużania. Przecież człowiek się stresuje i ciągle o tym myśli. I chciałby wiedzieć jak najszybciej. Dzisiaj już nie zadzwonili to pewnie jutro zadzwonią
Zadzwoń jutro do twojego lekarza prowadzącego żeby sprawdził twoje wyniki, bo tym czekaniem i myśleniem sama się nakręcasz , ciśninie tobie podskoczy a to nie jest dobre dla dziecka
 
Zadzwoń jutro do twojego lekarza prowadzącego żeby sprawdził twoje wyniki, bo tym czekaniem i myśleniem sama się nakręcasz , ciśninie tobie podskoczy a to nie jest dobre dla dziecka
Problem jest jeden, że jego teraz nie ma. Robi specjalizacje i ciężko go złapać. Zresztą pisałam dzisiaj do niego ale nie odpisał. W sumie jemu to może by powiedziały jaki jest wynik. Zobaczę jak to się jutro potoczy. Miłej nocy życzę!
 
reklama
Do góry