reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziękuje , dziś leżę bez ruchu. Jutro jeszcze się ograniczę do minimum
Myślicie ze powinnam zacząć brać magnez i mosoe jeśli nie ustalam tego wcześniej z lekarzem a już po badaniu???

Gratuluje zdrowej dziewczynki [emoji869]
Jak długo czekałaś na pełne wyniki

Ps: cieszę się ze nie tylko ja dosłownie „ głupieje w ciąży „ ;)
nospy nie musisz, ale magnez chela magb6 tak:) moze byc wersja pro mama, mimowili po amnio ze warto to stosowac przezmin 2 tyg, ale mozna i do konca ciazy.

ja czekalam 3 dni na wyniki fish, a na pelne 3 tygodnie:)
 
reklama
Dziękuje , dziś leżę bez ruchu. Jutro jeszcze się ograniczę do minimum
Myślicie ze powinnam zacząć brać magnez i mosoe jeśli nie ustalam tego wcześniej z lekarzem a już po badaniu???

Gratuluje zdrowej dziewczynki [emoji869]
Jak długo czekałaś na pełne wyniki

Ps: cieszę się ze nie tylko ja dosłownie „ głupieje w ciąży „ ;)
nospy nie musisz, ale magnez chela magb6 tak:) moze byc wersja pro mama, mimowili po amnio ze warto to stosowac przezmin 2 tyg, ale mozna i do konca ciazy.

ja czekalam 3 dni na wyniki fish, a na pelne 3 tygodnie:)
 
Jestem po połówkowym, robiłam w szpitalu Orłowskiego. Wszystko dobrze i z serduszkiem również mogę cieszyć się ciążą!Czekając w kolejce jeszcze raz stwierdziłam jak dobrze że zdecydowałam się na amniopunkcję. Myślę o Was wszystkich cieplutko, będzie dobrze
 
Jestem po połówkowym, robiłam w szpitalu Orłowskiego. Wszystko dobrze i z serduszkiem również mogę cieszyć się ciążą!Czekając w kolejce jeszcze raz stwierdziłam jak dobrze że zdecydowałam się na amniopunkcję. Myślę o Was wszystkich cieplutko, będzie dobrze
Super wiadomość :) to teraz już naprawdę możesz spokojnie cieszyć się oczekiwaniem na dzidziusia :)
Mam nadzieję że jutro usłyszę podobne wiadomości :)
 
Ja po lekarxu, usg Ok
12 cm i Ok 170 gr miłości i radości
Wciąż czekam na wyniki amnio

Mamcia! Super się cieszę :) oby tak dalej!
Adell trzymam kciuki
 
reklama
Ja po lekarxu, usg Ok
12 cm i Ok 170 gr miłości i radości
Wciąż czekam na wyniki amnio

Mamcia! Super się cieszę :) oby tak dalej!
Adell trzymam kciuki
Dobrze, że po amnio wszystko w porządku :) jak tylko będziesz coś wiedziała to pisz :)
Dziękuję za wsparcie , trzymaj mocno kciuki bo ja już w stresie .
 
Do góry