reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Witaj!rozumiem wasz stres,niedawno przez to przechodziłam.Sanco tak jak pappa to są statystyki ,dlatego moj genetyk odrazdzal mi sanco z tego względu ze gdy wyjdzie zły to i tak jest wskazana amniopunkcja.Zycze spokoju i dobrych wyników.
Zgadzam się, nam również przy ryzyku 1:10 odradzano Sanco czy inne NIFTY itp, bo i tak musielibyśmy robić amnipunkcję, niestety u nas to bezwodzie wszystko skomplikowało, i teraz tylko SANCO wchodziło w grę.

Ja właśnie wróciłam ze szpitala po kilku dniach pobytu, kroplówki nic nie pomogły (zresztą na cuda wcale nikt nie liczył), czekamy na wyniki SANCO i zobaczymy co dalej. Tylko dziecko musi wytrzymać w takich warunkach jeszcze troszkę...

Optymisto trzymam za Was kciuki, oby dzidziuś był zdrowy.

MmMm7 daj znać co u Was :*

Rozwiązania
0
Anglistka, wytrzymacie jeszcze, dużo leż odpoczywaj i pij (ponoć nie ma to żadnego wpływu na poziom wód ale kto tam wie).trzeba wierzyć że będzie dobrze, kiedy spodziewasz się wyników?
Jeśli chodzi o nas to my też już w domu, wody trochę się uzupełniły ale cały czas trzeba to kontrolować, mam ogromną nadzieję że będzie już tylko lepiej.

Rozwiązania
0
Witam. Dzisiaj dostaliśmy wynik amniopunkcji- potwierdzenie trisomii 21.
Czekamy na badania genetyczne nasze- czy nie jesteśmy nosicielami mutacji.

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Anglistka, wytrzymacie jeszcze, dużo leż odpoczywaj i pij (ponoć nie ma to żadnego wpływu na poziom wód ale kto tam wie).trzeba wierzyć że będzie dobrze, kiedy spodziewasz się wyników?
Jeśli chodzi o nas to my też już w domu, wody trochę się uzupełniły ale cały czas trzeba to kontrolować, mam ogromną nadzieję że będzie już tylko lepiej.
Wyniki powinniśmy dostać maksymalnie do końca przyszłego tygodnia, może trochę wcześniej. Bo zdecydowaliśmy się na rozszerzoną wersję badań (nie tylko trisomie 21, 13 i 18 ale też rzadziej występujące wady), więc możliwe, że potrwa to ciut dłużej.

MmMm7 to super, że jesteś w domu i wody się podniosły! :) Oby tak dalej, trzymam kciuki :)

Optymisto bardzo mi przykro z powodu potwierdzenia wady, trzymajcie się :*

Elmirka0207

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, obiecałam sobie że dam znać po porodzie - w poniedziałek przez CC przyszedł na świat nasz syn, 10 punktów, zdrowy

Przypomnę, że na pierwszym prenatalnym NT 2,9 a do tego biochemia na poziomie 0,3 MOM oba parametry, w wyniku czego ryzyko t13 1:263
Nie zdecydowaliśmy się na amnio, modliliśmy się przed każdym usg i badaniem, i ryczalam po każdym kiedy wychodziło dobrze.
Jak mi go dali po porodzie to był potok łez - puściły wszystkie emocje, obawy, pojawiła się radość i wdzięczność za nasz mały cud.
Pani anestezjolog stwierdziła że mój płacz był pięknym widokiem i zrobiła nam zdjęcie, dzięki czemu mamy niezapomniany moment uchwycony w kadrze.

Każdej z Was życzę powodzenia, zdrowia dla malucha i wiary w to że będzie dobrze
Ściskam

Misi789

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, obiecałam sobie że dam znać po porodzie - w poniedziałek przez CC przyszedł na świat nasz syn, 10 punktów, zdrowy

Przypomnę, że na pierwszym prenatalnym NT 2,9 a do tego biochemia na poziomie 0,3 MOM oba parametry, w wyniku czego ryzyko t13 1:263
Nie zdecydowaliśmy się na amnio, modliliśmy się przed każdym usg i badaniem, i ryczalam po każdym kiedy wychodziło dobrze.
Jak mi go dali po porodzie to był potok łez - puściły wszystkie emocje, obawy, pojawiła się radość i wdzięczność za nasz mały cud.
Pani anestezjolog stwierdziła że mój płacz był pięknym widokiem i zrobiła nam zdjęcie, dzięki czemu mamy niezapomniany moment uchwycony w kadrze.

Każdej z Was życzę powodzenia, zdrowia dla malucha i wiary w to że będzie dobrze
Ściskam
Gratuluję!!! Gorąco pozdrawiam, niech maluszek rośnie zdrowy :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry