reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny czy to prawda, ze im później są wyniki amniopunkcji tym lepiej ? Czy znowu znalazlam jakąś głupotę? 🤣
Si glupota potwierdzam 😝 komorki moga sie wyhodowac w 2tyg a czasem trzeba czekac miesiac. Zdarza sie tez, ze nie chca sie w ogole wyhodowac. Nie ma znaczenia czy kariotyp jest prawidlowy czy nie 😉
 
Hej , jestem nowa i chyba jak każda szukam jakiegoś pocieszenia czy czegoś w tym rodzaju.
Mam 28 lat, jestem w upragnionej ciąży i to bliźniaczej 😁😁 (dwukosmowkowa) . Na usg u jednego z dzieci wyszlo nt 3,2 + test pappa =ZD 1:30 zrobiłam od razu test nace (nipt) wynik (po 4dniach) nieprawidłowy t21. Chyba nie muszę pisać o moich emocjach ... 28 stycznia zrobiłam amniopunkcje (aż 3x wklucie)
Czekamy na wyniki... Tak bardzo bym chciała żeby wyszły ok, choć wiem, ze mam zaledwie 0,2%szans po NACE
Bądź dobrej myśli 😊
 
reklama
Do góry