reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
U mnie tez dalej nie ma wynikow. Ja w nocy spac nie moge, czytam w telefonie o pappa - oczywiscie duzo historii gdzie niby ryzyko wysokie a jednak dzidzius zdrowy. Nie mam sil normlanie funkcjonowac, zmuszam sie do wszystkiego, zyje na pol gwizdka ;( @Lisia96 ty tez chyba mialas robine badania w Salve w Łodzi?
 
Dziewczyny! Dla dobra Waszych maluszków nie możecie żyć w stresie. Spróbujcie coś poczytać, pomedytować, iść na grzyby, co kto tam lubi. Przeca to kwestia genów i wynik i tak już jest przesądzony, co ma być to będzie, a Wasze wyniki naprawdę nie są złe i jestem pewna że wszystko pójdzie po Waszej myśli 🤩
 
U mnie tez dalej nie ma wynikow. Ja w nocy spac nie moge, czytam w telefonie o pappa - oczywiscie duzo historii gdzie niby ryzyko wysokie a jednak dzidzius zdrowy. Nie mam sil normlanie funkcjonowac, zmuszam sie do wszystkiego, zyje na pol gwizdka ;( @Lisia96 ty tez chyba mialas robine badania w Salve w Łodzi?
Ja mam to samo. Ciągle bym spala. Nie mam ochoty na nic kompletnie. Dziennie zasypiam z telefonem szukać czegoś na pokrzepienie. Wczoraj już puściły mi nerwy i pół wieczora przeplakalam. Ciągle ktoś dopytuje o kocyki, ubranka....wszyscy się cieszą tylko nie ja.
 
U mnie tez dalej nie ma wynikow. Ja w nocy spac nie moge, czytam w telefonie o pappa - oczywiscie duzo historii gdzie niby ryzyko wysokie a jednak dzidzius zdrowy. Nie mam sil normlanie funkcjonowac, zmuszam sie do wszystkiego, zyje na pol gwizdka ;( @Lisia96 ty tez chyba mialas robine badania w Salve w Łodzi?
Tak, dzisiaj właśnie znowu byłam na usg genetycznym u dr. Krzeszowskiego, zobaczyl wyniki z amniopunkcji, sprawdzil wszystkie przepływy, posprawdzal narządy, powiedział ze nie ma do czego się doczepić, wszystko w jak najlepszym porządku. 500gram gwiazdeczka ma. Trzymam kciuki, żebyście nie musiały dłużej się denerwować i stresować za wynikami. Oby do końca tego tygodnia byly dziewczyny
 
U mnie do tego wie rodzina bo jak dostalam tel od genetyka to bylam tak zaskoczona e od razu przy wszystkich wybuchlam placzem ;( A wolalabym zeby nie wiedzieli bo teraz jeszcze moja mam caly czas placze - masakra
 
Dziewczyny! Dla dobra Waszych maluszków nie możecie żyć w stresie. Spróbujcie coś poczytać, pomedytować, iść na grzyby, co kto tam lubi. Przeca to kwestia genów i wynik i tak już jest przesądzony, co ma być to będzie, a Wasze wyniki naprawdę nie są złe i jestem pewna że wszystko pójdzie po Waszej myśli 🤩
Dokładnie 😍😍😍
 
reklama
Do góry