reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Zobacz, 99% to prawie pewność !
A co do wyników, to niestety nie jest tak, że zdrowy rodzic = zdrowe dzieci. Nie jest tak prosto i dobrze. Z płodnością też tak nie jest. Schorowani też zasługują na zdrowe dzieci.
Wiem! Absolutnie masz rację. Każdy zasługuje na zdrowe dziecko. Bez wątpienia! Miałam na myśli bardziej siebie pod tym kątem, że ogólnie (dzięki Bogu) nie choruje na nic poważnego. Żadnych leków nie biorę na stałe które mógłby mój organizm osłabić. Wiec powinnam być w grupie zmniejszonego ryzyka. Niestety tak nie jest. O czym mogłam się na własnej skórze przekonać.
 
W necie wszędzie wyskakuje takie coś. Dlatego też ja się tym sugerowalam. 🤷 Ale! How knows!? Dr google nie zawsze ogarnia.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-10-15-20-07-30-520_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-15-20-07-30-520_com.android.chrome.jpg
    331 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry