reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Hej kochane moje Pocieszycielki 🥰
Czy dziewczyny, które miały amniopunkcje mają już wyniki?
U mnie jutro mijają 3 tygodnie, jak nie zadzownia - ja dzwonię w środę 😊
Dziś mam zwykła wizytę u lekarza 😊
Życzę miłego dnia 🥰
 
Hej kochane moje Pocieszycielki 🥰
Czy dziewczyny, które miały amniopunkcje mają już wyniki?
U mnie jutro mijają 3 tygodnie, jak nie zadzownia - ja dzwonię w środę 😊
Dziś mam zwykła wizytę u lekarza 😊
Życzę miłego dnia 🥰
Hejka. Ja na Twoim miejscu zadzownilabym już dziś. Po 2 tyg dzwonilam codziennie. 😂😂
I pani w recepcji powiedziała że czasem dużo się dzieje i info o wynikach schodzi na drugi plan.
Trzymam kciuki!
 
Hejka. Ja na Twoim miejscu zadzownilabym już dziś. Po 2 tyg dzwonilam codziennie. 😂😂
I pani w recepcji powiedziała że czasem dużo się dzieje i info o wynikach schodzi na drugi plan.
Trzymam kciuki!
Tak naprawdę nie wiem gdzie nawet dzwonić, taka sierota ze mnie 😁😁😁
Chyba do szpitala do poradni ginekologiczno-polozniczej.
Tyle wytrzymałam to do środy wytrzymam 😀
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanko. Jestem właśnie tydzień po biopsji kosmówki i lekarz zadzwonił z informacją, że ma wstępny wynik na trzy trisomie i póki co dziecko zdrowe, ale mam czekać na wynik ostateczny. Jak duża jest możliwość, ze wynik się zmieni? Jestem już kłębkiem nerwów z tego wszystkiego 😢
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanko. Jestem właśnie tydzień po biopsji kosmówki i lekarz zadzwonił z informacją, że ma wstępny wynik na trzy trisomie i póki co dziecko zdrowe, ale mam czekać na wynik ostateczny. Jak duża jest możliwość, ze wynik się zmieni? Jestem już kłębkiem nerwów z tego wszystkiego 😢
Jeśli są wykluczone trzy podstawowe to nie znaczy, że całościowy kariotyp będzie prawidłowy. Występowanie innych trisomii jest dużo rzadsze więc najpierw w wielu placówkach wyklucza się trzy najczęstsze fishem lub qf-PCR. My mamy nieprawidłowy kariotyp a qf-PCR wykluczył trisomie. Po prostu mamy translokację bez wpływu na rozwój i zdrowie.
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanko. Jestem właśnie tydzień po biopsji kosmówki i lekarz zadzwonił z informacją, że ma wstępny wynik na trzy trisomie i póki co dziecko zdrowe, ale mam czekać na wynik ostateczny. Jak duża jest możliwość, ze wynik się zmieni? Jestem już kłębkiem nerwów z tego wszystkiego 😢

Nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Zobaczysz 😊Głowa do góry. Trzymam mocno kciuki 🤛
 
Hej ja mam jeszcze czekać za wynikiem bo coś jeszcze opracowują, dziś mija 3 tygodnie, trocHę się zestresowałam, w pon mam usg genetyczne, do tego czasu z nerwów wykituje...🤪
 
reklama
Justycha123 trzymam kciuki👍 Za dobre wieści🥰
MatkaFrankowa dobrze że można w tych złych wieściach usłyszeć w sumie dobre.
 
Do góry