reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

angielski dla dzieci

reklama

ewmag

świadoma
Miasto
Stargard Szczeciński
Rozwiązania
0
Wiatm!
moja 5,5-letnia corka uczy się angielskiego od 2-go roku życia. Musze przyznać, że mój sceptycyzm zamienił sie w entuzjazm, tymbardziej , że tch dzieciaczków zaczynających naukę w tym wieku jest większa grupa i wszystkie maja świetne efekty. Polecam!!!!

american girl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Umsył człowieka w takim wieku jest najbardziej chłonny dlatego nie rozumiem dlaczego tak dużo osób podchodzi sceptycznie do nauki języków takich maluchów. Tym bardziej, że dziecku nie tłucze się do głowy gramatyki, której i tak nie pojmie, a uczy się go mówić. Potem dopiero, w nieco już starszym wieku można zapisać dziecko do szkoły językowej jak np. Axon, gdzie mają przygotowane autorskie programy nauczania dla najmłodszych. Nauka jest przez zabawę, w dalszym ciągu najbardziej nastawiona na komunikację

Rozwiązania
0
też się zgodzę, że dziecko od małego całkiem szybko łapie angielski. My korzystaliśmy trochę z książeczek różnego rodzaju, ale myślę, że po wakacjach jakoś poślemy malucha na kurs dla dzieci. Nasz maluch jest wyjątkową gadułą więc upatrzyliśmy mu kurs metodą "talking kids" w katowickiej lingua house i zobaczymy. Jest na szczęście nie tylko gadatliwy ale lubi nowe miejsca to powinien bez przeszkód chodzić :)

Lady_Marcelina

młoda mamusia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Myślę, że więcej daje mówienie do dziecka w obcym języku niż siedzenie z nim nad książką. Nauka nie musi być nudna.

mamaGabisi

Fanka BB :)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Super, ze się tu zalogowałam przed 1.września! Właśnie się zatanawialiśmy czy zapisywać naszą Gabisię na angielski w przedszkolu. Nie byliśmy pewni, bo i atk pójdzie szybciej do szkoły i skradną jej jakby rok beztroskiego dzieciństwa, ale mnie przekonalyście :)

Lady_Marcelina

młoda mamusia
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moim zdaniem warto pod warunkiem, że nie są to typowe nudne lekcje. U nas jest trochę inaczej, bo przedszkole jest dwujęzyczne, więc kontakt z angielskim dzieci mają cały czas. Ale na pewno i takie lekcje mogą dużo dać.

Rozwiązania
0
Mój dzieciak chodzi na świetny kurs języka angielskiego - Pingus English. Miałam styczność z kilkoma inymi szkołami które się nie umywają do tego.

Rozwiązania
0
Czy gdzieś w Warszawie organizowane są te kursy? gdzie można sie o tym więcej dowiedzieć? macie coś innego jeszcze do polecenia?

reklama

mamaGabisi

Fanka BB :)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
W Warszawie to przede wszystkim ... ;) Słyszałam o Hello Polly -mają zajęcia już dla dwulatków. Ale ja tam pozostanę przy angielskim w przedszkolu, bo gdyby nawet było mnie teraz stać na dodatkowe zajęcia poza przedszkolem, to chcę, żeby moje dziecka miło czas w domu się pobawić, albo gdzieś się razem wybrać niż wozić ją tylko na zajęcia i kłasc spać ... Ale nie potępiam bynajmniej- zależy jakim kto czasem dysponuje :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Zajęcia rozwijające dla dzieci 1-3 lat Kraków 0
N Angielski dla dzieci Szkoły 12
K British School język angielski dla dzieci Początek szkoły 0
D Bezpłatne lekcje pokazowe - język angielski dla dzieci: 2,5 - 5 lat Ogłoszenia - Warszawa 1
C angielski- dobra szkoła dla dzieci Przedszkolaki 0
J angielski dla dzieci Archiwum 2 - 3 latki 0
J angielski dla dzieci Początek szkoły 33
SylaKozlik Angielski dla 2,5 latka w Łodzi Łódź 0
wmartaszka Angielski dla trzylatka Trzylatki 20
R Angielski dla 3 latka Szkoły 3
Ciocia_klocia Czy angielski w zerówce + dodatkowy język to za dużo dla sześciolatka? Szkoły 10
H Angielski dla Maluchów 2 - 5 lat Ogłoszenia - Warszawa 0
O Angielski dla malucha Ogłoszenia - Lublin 0
E Angielski dla mam z dziećmi prowadzony przez mamę z dzieckiem! Ogłoszenia - Warszawa 0
Aspirina 2011-03-10 / kurs na targówku - mamy angielski dla mamy! Ogłoszenia - Warszawa 0
K Angielski dla maluchów? Szkoły 22
I angielski z dzieckiem - kiedy? Przedszkolaki 61
kittek English around us- Angielski wokół nas Dzieci urodzone w kwietniu 2010 36
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 14
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 35
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 3
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 2
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 38
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 22
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 7
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 1458
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 29
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
B Mleko dla dwulatka Roczniaki i dwulatki 4