reklama

angielski dla dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez jewka, 10 Maj 2006.

1. jewka

jewka Początkująca w BB

polecam stronke

www.naszepluszaki.pl

jest na niej wszystko o uczeniu angielskiego małe dzieci. i zapraszam na lekcje pokazowe!

2. ewmag

ewmag świadoma

Wiatm!
    moja 5,5-letnia corka uczy się angielskiego od 2-go roku życia. Musze przyznać, że mój sceptycyzm zamienił sie w entuzjazm, tymbardziej , że tch dzieciaczków zaczynających naukę w tym wieku jest większa grupa i wszystkie maja świetne efekty. Polecam!!!!

3. reklama
  4. american girl

american girl Zaciekawiona BB

Umsył człowieka w takim wieku jest najbardziej chłonny dlatego nie rozumiem dlaczego tak dużo osób podchodzi sceptycznie do nauki języków takich maluchów. Tym bardziej, że dziecku nie tłucze się do głowy gramatyki, której i tak nie pojmie, a uczy się go mówić. Potem dopiero, w nieco już starszym wieku można zapisać dziecko do szkoły językowej jak np. Axon, gdzie mają przygotowane autorskie programy nauczania dla najmłodszych. Nauka jest przez zabawę, w dalszym ciągu najbardziej nastawiona na komunikację

5. Moysa

Moysa Początkująca w BB

też się zgodzę, że dziecko od małego całkiem szybko łapie angielski. My korzystaliśmy trochę z książeczek różnego rodzaju, ale myślę, że po wakacjach jakoś poślemy malucha na kurs dla dzieci. Nasz maluch jest wyjątkową gadułą więc upatrzyliśmy mu kurs metodą "talking kids" w katowickiej lingua house i zobaczymy. Jest na szczęście nie tylko gadatliwy ale lubi nowe miejsca to powinien bez przeszkód chodzić :)

6. Lady_Marcelina

Lady_Marcelina młoda mamusia

Myślę, że więcej daje mówienie do dziecka w obcym języku niż siedzenie z nim nad książką. Nauka nie musi być nudna.

7. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Super, ze się tu zalogowałam przed 1.września! Właśnie się zatanawialiśmy czy zapisywać naszą Gabisię na angielski w przedszkolu. Nie byliśmy pewni, bo i atk pójdzie szybciej do szkoły i skradną jej jakby rok beztroskiego dzieciństwa, ale mnie przekonalyście :)

8. Lady_Marcelina

Lady_Marcelina młoda mamusia

Moim zdaniem warto pod warunkiem, że nie są to typowe nudne lekcje. U nas jest trochę inaczej, bo przedszkole jest dwujęzyczne, więc kontakt z angielskim dzieci mają cały czas. Ale na pewno i takie lekcje mogą dużo dać.

9. Politycznie_Poprawna

Politycznie_Poprawna Początkująca w BB

Mój dzieciak chodzi na świetny kurs języka angielskiego - Pingus English. Miałam styczność z kilkoma inymi szkołami które się nie umywają do tego.

10. reklama
  11. Niuniawwa

Niuniawwa Początkująca w BB

Czy gdzieś w Warszawie organizowane są te kursy? gdzie można sie o tym więcej dowiedzieć? macie coś innego jeszcze do polecenia?

12. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

W Warszawie to przede wszystkim ... ;) Słyszałam o Hello Polly -mają zajęcia już dla dwulatków. Ale ja tam pozostanę przy angielskim w przedszkolu, bo gdyby nawet było mnie teraz stać na dodatkowe zajęcia poza przedszkolem, to chcę, żeby moje dziecka miło czas w domu się pobawić, albo gdzieś się razem wybrać niż wozić ją tylko na zajęcia i kłasc spać ... Ale nie potępiam bynajmniej- zależy jakim kto czasem dysponuje :)

Poleć forum