reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

angielski dla dzieci

reklama
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2011
Postów
8
Rozwiązania
0
Dzięki za informację, zaglądam własnie na ich stronie. Ciekawa wydaje mi się opcja z nauką pracy w grupie z innymi dziećmi, wydaje mi się, że tej umiejętności również dzisiaj dzieciom brakuje. Jest to pewna wartość dodana...
 
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2011
Postów
8
Rozwiązania
0
moje dziecko jeszcze nie ma 12 lat, a ten kurs jest specjalnie przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolny. Został zaprojektowany z myślą o nich. Opinie o tym kursie są jednoznaczne- kurs jest skuteczny. Poza tym im młodsze dziecko tym lepiej chłonie języki.... wydaje mi się, że warto wysłać dziecko na taki kurs.
 

Lady_Marcelina

młoda mamusia
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2009
Postów
63
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dziecko oczywiście chłonie nowe słówka, ale takie kursy, lekcje i tak mają się nijak do codziennego kontaktu z językiem. Zorganizowane zajęcia i prowadzanie na nie dziecko mogą je tylko zniechęcić, bo od początku nauka będzie się kojarzyć z pewnym obowiązkiem.
 
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2011
Postów
8
Rozwiązania
0
Zgadzam się z Tobą absolutnie. Zmuszanie dziecka do czegokolwiek przynosi przeciwne rezultaty. Jednak czas zmuszania dziecka do nauki języka już chyba dawno minął. Teraz kursy przygotowywane są w taki sposób, żeby przede wszystkim dziecko zachęcić do uczestnictwa. Nie zapomnij też puszczać dziecku bajki anglojęzyczne zamiast polskich programów w telewizji. To tez ma bardzo wielki wpływ.
 

mamaGabisi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2011
Postów
529
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
nie wiem jak wasze maluchy, ale moja już jest na etapie, ze musi rozumieć co ogląda. Nie ma mowy, ze bajka będzie po angielsku :/
W grę wchodzę ewentualnie piosenki i filmy z rodzicami ;)
 

Shyshka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Październik 2007
Postów
16
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Czy ten watek stal sie watkiem reklamowym Pingu's English??? Niedlugo pingwiny beda wyskakiwac z kazdej lodowki! Panie Politycznie Poprawna i Niuniawwa, obie zarejestrowane dopiero co, trabia tylko o tym.
 
reklama
Do góry