reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

angielski dla dzieci

Też myślę, że lepiej się prezentują oferty dla starszych dzieci. Jak patrzę na moje bawiące się maluchy, nie miałabym sumienia, żeby zaganiać je do nauki, chociaż ostatnio próbuję wplatać do zabawy angielskie słówka, wyliczankę :). Koleżanka z kolei posłała swoje starsze dziecko (ok 12 lat) do szkoły językowej speak up. Bardzo chwali ją chwali :). Jak moje dzieciaki podrosną, może i ja się na nią skuszę :)
 
reklama
Nie wyobrażam sobie posyłania wcześniej. Wiek szkolny to jak dla mnie takie minimum. Najlepiej też chyba na zajęcia grupowe, bo kazac dziecku siedzieć z nauczycielem może je chyba tylko odstraszyć. Tez słyszałam dużo dobrego o speak up, ale przynam się, że nie wiedziałam że teraz mają kursy dla dzieciaków w takim wieku
 
Angielski jako lekcje - zdecydowanie dla starszych dzieci. Natomiast angielski jako drugi język, którego używa się w przedszkolu/w domu - jak najbardziej tak. Nawet maluchy się czegoś nauczą.
 
Z wlasnego doswiadczenia moge napisac, ze male dziecie chlonie wiedze jak gabka co tyczy takze nauki jezyka, im wczesniej zaczniemy je ''uczyc'' tym lepiej oczywiscie maluszki najlepiej ucza sie przez zabawe, przyswajaja slowka z predkoscia swiatla, a potem to juz z gorki. Nie bede oryginalna jesli powiem, ze dwa trzy jezyki w dzisiejszych czasach to poszukiwana umiejetnosc i bardzo przydatna zarowno w zyciu prywatnym jak i zawodowym :-)
 
reklama
Do góry