reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja...

reklama
Ja miałam kiedyś taki przypadek. Nie miałąm wogóle w przerwie krwawienia. Tez brałam wtedy Harmonet. Na ulotce było napisane, zeby przed kolejnym opakowaniem wykluczyć ciążę. Ja wtedy przerażona :szok: zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny. Poszłąm jeszcze do ginekologa, i powiedziała mi po badaniu, że nie ma oznak ciaży - zgruienia szyjki macicy i coś tam jeszcze . Powiedziała, że mogę brać dalej, ale lepiej zmienić na inne lub odpocząć od tabletek na jakiś czas. Ciąży faktycznie wtedy nie było. Potem zmieniłąm chyba tabletki na Logest.
 
Ciąża??????????:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(jak właściwie jest z ta skutecznością?Czy to możliwe?

A poza tym jeśli chodzi o skuteczność, to mam duże zaufanie. Stosowałam różne pigułki w sumie z 9 lat i nie zawiodłam się. Brałąm codziennie chociaż nie koniecznie o stałych porach, no i nie paliłąm papierosów - to sporo obniża skuteczność.
 
dziekuję za odpowiedź :tak:mam nadzieję że w moim przypadku bedzie tak jak u ciebie:-):tak:
We wtorek wybiorę się do lekarza-testom nie ufam:no: w ciąży z Kubusiem 3 wyszły negatywne:no: :-)
dam znać co i jak....trzymajcie kciuki:-)
 
Mam pytanie bo mam dopiero 17lat a chciałabym zaczac brac tabletki czy moze cos mi sie dziac podczas ich brania? i jest jeszcze jeden problem bo mieszkam w Anglii i z tego co mi wiadomo to ginekolog tutaj daje tabletki bez konsultacji i nie dobiera odpowiednich tabletek do organizmu,wiec czy kazdy rodzaj tabletek moze działac tak samo? i jakie sa skutki uboczne zle dobranych tabletek?
 
Witam mam pytanie co do antykoncepcji,chciałam poprosić lekarza przy wizycie o tabletki ale nie mam pojęcia jakie mogę?Karmię piersią to po pierwsze a po drugie nie chce przytyć jakie tabletki polecacie,proszę o pomoc!!!
 
hej,z tego co sie orientuje to dla mam karmiacych sa tabletki cerazette ja je brałam sa nie szkodliwe dla dziecka,mozna spokojnie karmic malenstwo,słyszałam jeszcze ze sa takze plastry antykoncepcyjne dla kobiet karmiacych,ale o to dokładnie musisz zapytac swojego ginka,a jesli chodzi o tycie to chyba nie da sie tak przewidziec czy przytyjesz czy nie,kazdy organizm inaczej reaguje na hormony tak ze ciezko powiedziec jak bedzie w twoim przypadku,zapytaj twojego lekarza o badania hormonalne.
 
Mój lekarz mówił mi że jeśli chodzi o mamy karmiące to mają wybór jedynie między cerazette a zastrzykiem antykoncepcyjnym Depo Provera.Ja miałam 2 zastrzyki nie przytyłam ani nic ale brak okresu zaczął mi przeszkadzać i teraz jestem na normalnych tabletkach.Ale nie karmię już piersią.
 
Kochana ja polecam tabletki AZALIA nowość dla mam karmiących i cena też poniżej 30zl w moim przypadku sprawdzają sie znakomicie i karmię tylko i wyłącznie piersią :-D
 
reklama
witam wszystkich ja mam takie pytanie...biorę już 3 opak. regulonu...jeśli bym chciała zajść w ciąże to po jakim czasie przestaja one działac wydaje mi sie ze po 24 h, pewnie cos takiego? Jeśli biorac tabletki nie ma sie 100% pewnosci to jak dojdzie do zaplodnienia to slyszalam ze dzieci w takich przypakach są niepełnosprawne cy to prawda? Jaka jest mozliwosc ze urodze takie dziecko biorąc tabl. regularnie i prawidlowo wg wskazan lekazra i inf. na ulotce....
 
Do góry