reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

reklama
czasami w zartach mowie dla swojego zeby zrobil bo wiecej mu dzieci nie potrzeba :) wtedy tak patrzy na mnie powaznie jak bym zwariowala hehe
 
Oglądałam program o tej wazektomii i babki się wypowiadały ,że tacy faceci są mało erotyczni i seks z nimi jest mało podniecający.Najlepiej to by dzieci robić :-) i kobitka i facet wtedy frajdę mają ale kto te dzieci ma rodzić i kto utrzymywać:szok:
 
Pieszczoszka - jedyny problem jaki jest z plastrami (u mnie) to, że na ich obrzeżach zbierają się wszystkie kudły z ubrań. na podbrzuszu nakleiłam raz, ale jak się nie ma płaskiego brzucha to klops. najlepiej jest właśnie na łopatce - nie zwija się, nie widać go raczej.. cena może być nawet od 40zł - często kupowałam po 43zł, więc nie jest źle.
no i w Polsce są tylko jedne plastry - evra, więc jak nie przypasują to nic z tego, ale ja nie mam z nimi żadnych problemów, zaszłam w ciążę po 7cyklach (wcześniej nie chciałam) i dziecko zdrowe.

co do zabiegu mężczyzn - oni to odbierają jak oderżnięcie penisa siekierą, więc raczej się nie zgodzą. prezerwatywy to raczej zmniejszają doznania, więc oczywiście kobieta musi myśleć..
 
Cała antykoncepcja jest do bani:tak:nawet te prokościelne metody naturalne sa do niczego kobieta i tak jest poszkodowana .Jak się najbardziej chce tak naprawdę i jest miło to to są akurat dni płodne:angry::wściekła/y:
 
mnie lekarz przepisał ovulon, tabletki dla matek karmiących. wykupiłam i jeszcze nie wzięłam. cały czas rozważam, ale chyba się zdecyduję. na razie też gumki. czy któraś z was stosowała te tabletki i może coś o nich powiedzieć?
 
Ja po urodzeniu brałam Azalię, teraz mi ginka przepisała Cerazette - dzisiaj wykupiłam, więc jeszcze opinii nie wydaję;-)
 
reklama
Ja bralam teraz przez 9 dni cerazzette. Po tyg dostałam okres,wczoraj już nie łyknęłam bo leje się ze mnie jak z kranu,a za 2 tyg mam termin na założenie mireny wiec stwierdziłam,że bez sensu pakowac w siebie teraz dodatkowo te hormony. Pamiętam,że po ciązy z Nati też brałam te tabletki i też na poczatku miałam ciągle jakieś krwawienia i plamienia.

elvie a Ty nie miałaś zakładać spirali? tak coś kojarzę,że pisałaś ostatnio,no chyba,że pomyliłam Cię z kimś innym.
 
Ostatnia edycja:
Do góry