reklama

atopowe zapalenie skóry,pomóżcie!!!

Temat na forum 'Kuchnia alergika' rozpoczęty przez Karrolina, 23 Czerwiec 2005.

1. Karrolina

Karrolina Początkująca w BB

Moja coreczka niedawno skonczyla 9 miesiecy,jest uczulona na bialko mleka krowiego i dodatkowo ma Atopowe Zapalenie Skory.Czy ktos moze podpowiedziec jakies ciekawe przepisy,jak moge urozmaicic jej diete?

2. dragonfly

dragonfly Ewa-mama Kingi i...Adasia

Witaj Karolina,niestety nie pomoge Ci,ale moja córka ma 6 m-cy i ten sam problem, z tym ze jeszcze je tylko cycusia z malymi wyjatkami kiedy probowala jedzenia ze sloiczkow.Az sie boje co bedzie jak zacznie jesc tylko rzeczy "normalne" zamiast mleczka mojego.
    A czy widzialas moze w ksiegarniach tego typu ksiazki,tzn. z przepisami dla malych brzdacow a w dodatku alergikow?

3. reklama
  4. patrycja1982

patrycja1982 Początkująca w BB

MOJ SYNEK MA 6 MIESIECY I TEN SAM PROBLEM CO WASZE DZIECI.
    POLECAM ZAPYTAC WASZEGO PEDIATRE, ON WAM DA "KSIAZECZKĘ KUCHARSKĄ DLA MAŁEGO ALERGIKA"
    ZAPYTAJCIE!!!

5. olji

olji Fanka BB :)

hej, my mamy ten sam problem
    nei wiem dokladnei co bys chciala wiedziec,

matysia je calkiem sporo rzeczy, a przepisy ma np z ksiazki kucharskeij babycook
    nei wiem czy ja znasz

6. MADZIKK29

MADZIKK29 Fanka BB :)

olji a co to za ksiązka kucharska,bo nie słyszałam o niej,a mój Maciek ma teraz 6,5 miesiąca i też ma skazę białkową

7. Aga J

Aga J Aktywna w BB

Ja tez chcialabym sie dowiedziec o ta ksiazeczke.

8. gusiek

gusiek Początkująca w BB

CZE MÓJ SYNEK MA 15 M-CY I TEŻ MA SKAZE BIAŁKOWĄ ORAZ ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY. MAM TĘ KSIĄŻECZKĘ DAŁA MI JĄ PEDIATRA ALE MÓJ SYNUŚ NIE MA OCHOTY NA TE POTRAWY. JEŚLI MACIE JAKIEŚ FAJNE PRZEPISY PORATUJCIE
    POZDRAWIAM - MAMA PATRYCZKA - GOSIA :(

9. loli

loli Fanka BB :)

Mój synuś też cierpi na skazę .Więc nie dostaje nic mlecznego (krowiego).Białko krowie zastępuję dużymi ilościami białka kurzego ,wieprzowego ,indyk ,królik.
    Karmie piersią więc mam już poyżej uszu wędliny i mięsa .Ale naszczeście pomalutku Miłosz przechodzi na własne pokarmy i tu również ...staram sie wciskać mu jak najwięcej szynki.Aha ,nie znosi modyfikowanego mleka ...pluje nim.
    Alwe wiem ze bez mleka da się żyć.Starszy synek cierpiał na skaże przez 2,5 roku i teraz jest duży i zdrowy

10. reklama
  11. estenskar

estenskar Fanka BB :)

rany!! widze,ze duzo dzieci ma skaze i azs :( moj maluszek ma dopiero 3 miesiace i poki co ja jestem na diecie. polecam ksiazki z przepisami dla wegan. przewaznie potrawy sa zdrowe i tak skomponowane aby uzupelniac diete.
    loli a jak to jest z jajkami?? mozna je jesc?? czytalam gdzies,ze jajka sa bardzo alergenne

12. magdazłodzi

magdazłodzi Fanka BB :)

Czesc i ja dołaczam do grona Kasia tez jest skazowxcem
    Jajka niestety odpadaja i niewolno ich jesc przy alergii

Poleć forum