reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

atopowe zapalenie skóry,pomóżcie!!!

Dieta eliminacyjna tak, ale to raczej testy trzeba zrobic i sie dowiedziec na co dziecko reaguje. Ja smaruje pielegnacyjnie Ballneum. Przeciwswiadowo i przeciewalergicznie dziala syrop Hydroxyzyna, kosztuje mniej niz 10pln i dziala przeciwswiadowo i uspokajajaco ale jest na recepte.
 
reklama
U nas katar jest często i wlasnie alergiczny, uzywam mucofluidu lbo disnemaru i fridy do wyciągania, ale czasem jak tak gleboko siedzą gilki to biore normalną gruche bo tylko ona dobrze sciaga z glebszych czesci nosa.
Tez daje cebionmulti ale do tego tez musi byc jakis srodek antyhistaminowy na alergie typu zyrtec, claritina, loratan.
U nas przy mocnych infekcjach pomagaja tylko inhalatory przez nebulizator podawane - 3 dni i nie ma sprawy
 
Nie znam żadnego dobrego alergologa ale moja kuzynka chwali sobie pediatre dr. Partyke. Chodzi do niego ze swoim dzieckiem ktore jest alergikiem. Podobno jest niezwykle pomocny.
 
Dziewczyny nie panikujcie tak to na prawde nic strasznego. Po prostu powoli wprowadzajcie nowe produkty i uważnie obserwujcie malucha.
Proponuję zacząć od marchewki, najlepiej by było gdyby to była taka ze słoiczka, bo macie pewność że nie ma w niej chemii która też mogłaby dziecku zaszkodzić.
To tylko tak strasznie wygląda a w rzeczywistości nie jest tak źle.
Gdybyście miały jakieś pytania to zapraszam na gg bo łatwiej jest mi rozmawiać niż pisać suche informacje
 
reklama
witam wszyskich moj synek wlasnie skanczyl 9 miesiecy mamy bardzo duzy problem poniewarz aleksander odkad skanczyl 3 tyg ma obiawy atopowego zapalenia skory stosowalismy OILATUM -EMULSJA DO KAPIELI po paru myciach synek reagowal koszmarnie plakal zaczol bac sie kapieli tak reagowal na ten plyn byly rozne masci robione na recepte i takie ktore mozna kupic bez stosowalam diete ktora dala mi tylko tyle ze strasznie schudlam,a maly jak cierpial tak cierpi.wczoraj poraz pierwszy podalam alkowi mleko bebilon pepti 2 nie jest tym zachwycony marudzi nie chce jesc jest nerwowy caly czas patrzy kiedy sie przynim poloze i dam cycy.prosze powiedzcie co mam jeszcze zrobic zeby on tak nie cierpial :zawstydzona/y: pozdrawiam magda z alkiem
 
Do góry