reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Azoospermia czy to wyrok !?

reklama
Cześć
Szukałam odpowiedniego watkui chyba znalazłam. Robiliśmy badanie początkiem roku. Wynik 0. Za miesiąc kolejne -wynik 0. W PRYWATNEJ KLINICE. Z różnych przyczyn nie diagnozowalismy, nie leczyliśmy. Minęło 8 miesięcy, tydzień temu dowiedziałam się że jestem w ciąży Narazie nie potrafię się cieszyć, milion wątpliwości i pytan, ponieważ to dopiero 4 tc i gin stwierdził że taka ciąża jest nierealna a jeśli już się zdarzyła to prawdopodobnie i tak poronie Ktoś zna taki przypadek ??? W sensie CUD ????
Cześć,
Minęło już dwa lata od postu, ale może zajrzysz :) Mam pytanie, jak długo się staraliście zanim zaszłaś w ciążę? Bo widzę po postach, że zastanawiasz się czy wyniki nasienia nie były przekłamane. Ale jeśli staraliście się dłuższy czas, to może jednak nie były fałszywe i to naprawdę CUD :) My jesteśmy w podobnej sytuacji i czytając takie informacje jak Twoja, zaczynam wierzyć, że cuda jednak się zdarzają. Jest to chyba druga taka informacja w Internecie, jaką dziś przeczytałam! Wcześniej kompletnie nic takiego nie było...! I jak tam maluszek?? :) Pozdrawiam
 
Hej chciałbym napisać coś dla pokrzepienia waszych serc i ducha. Miałem 2 razy test. Azospermia... załamka itd. Później pojawiło się nawrócenie. (Szustak.Pawlilukiewicz itd.)Zdecydowaliśmy się na adpocje. Po 3 latach od narodzin adopcyjnych. Nie wiemy naprawdę jak... (Palec Boży) pojawia się biologiczne maleństwo. Zaznaczam tylko że nic (sztucznie) nie robiliśmy już w tym kieruknu. Pisze to aby wam dodać otuchy i wyznaczyć może nowe kieunki. Bóg z wami.
 
Do góry