reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania

reklama
;D Pewnie juz mnie miałyście dość ;D Dzieki za okazywane wsparcie, jesteście kochane :)
 
gratulacje nadia! ja tez bede drzala co do profilu cukru (jeszcze nia mialam), bo nawet przed ciaza mialam zawsze niski poziom.
 
A ja mam pytanko do Was zwiazane wlasnie z badaniem cukru poprzez wypicie glukozy.Czy to badanie Wasz gin Wam zelecil po badaniu poziomu cukru z krwi?I gdy sie okazalo,ze wyniki sa dziwne jakies to wtedy ta glukoza?Bo ja,najblizsza wizyte mam 8 czerwca,odbiore wtedy wyniki min. badan cukru z krwi.W pierwszej ciazy nie mialam robionych badan przez glukoze i sama nie wiem czy nie powinnam sie o to dopomniec...???

Pozdrawiam
 
Katka ja mialam badania poniewaz u mnie w rodzinie dziedziczna jest cukrzyca ... moze po prostu spytaj o co chodzi z tymi badaniami swojego gin, i czy bedziesz tez skierowana na nie :)
 
Katka, ja dostałam skierowanie na badanie najpierw naczczo a potem pije 50 ml glukozy i po godzinie znowu pobieranie krwi. Mysle że skierowanie dostaje się za sam fakt bycia w połowie ciązy, poniewaz u mnie nie bylo żadnych problemów z cukrem.
 
Wyniki badan pozytywne :) ufff .... kolejne badania to jak zwykle mocz, morfologia, cukier we krwi i odczyn Cooubsa (chyba dobrze napisalam ::) )
 
Monika co to za badanko odczyn Cooubsa bo nie kojarze ???
 
reklama
Do góry