reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania

Badania do powtórzenia dla wykluczenia pomyłki
Białe krwinki - za dużo
czerwone - za mało
płytki za mało

w moczu krwinki czerwone, szczawiany i śluz

Martwię sie !!!!!
 
reklama
Agnieszka nie martw się, w końcu żyjemy w XXI wieku,pewnie zaraz dostaniesz odpowiedni specyfik i będzie po wszystkim, trzymam kciuki!!
 
dzięki Basiu , ale sama wiesz jak to jest człowiekowi łatwo sie pociesza a samemu trudno coś w duszy sobie wytłumaczyć - narazie liczę na L-4 byle jak najdłużej !!!!!
 
Agnieszka będzie dobrze, staraj sie myśleć pozytywnie ;) Mój gin jak się zamartwiałam wynikami mojego cukru powiedział że dzidzia sobie super poradzi sama i jej moje ewentualne problemy nie dotyczą, a i ze mną będzie oki. Tak jak Basia napisała na pewno dostaniesz jakieś lekarstewka i będzie dobrze ;)
 
Agus nie denerwuj sie kochana ... sama wiesz ze u kobiet w ciazy wyniki sie zmieniaja .. sa wyzsze lub nizsze ... tak samo jak raz zrobisz badania i wyjda zle a za pare dni powtorzysz i bedzie wszystko w porzadku .... a w razie czego tak jak mowi Basia ... dadza Ci jakis specyfik i bedzie good :) ... daj znac :)
 
Cze

we wtorek rano wg mnie nastapila u mnie poprawa samopoczucia,nawet Wam o tym pisalam, a okolo poludnia zaczelam znowu sie fatalnie czuc.Objawy te sama skurcze,bole podbrzusza,glowy,czeste oddawanie moczu.Poznym popoludniem zobaczylam krew w moczu.Pojechalam do szpitala,balam sie straszliwie,ze cos sie z lozyskiem dzieje.W szpiatalu bylam 2 dni.Cale szczescie lozysko oki (z ta roznica ze w szpitalu po ich badaniach okazalo sie za lozysko nadal zakrywa calkowicie ujscie,moj gin ostatnio mowil mi,ze juz brzeznie i ze to jest juz lepiej???).Krew i wszystkie inne dolegliwosci mam od nerek,dopadla mnie tzw.kamica nerkowa.Biore leki,musze duzo pic,nadal lezec,kontrolowac temperature.Jak bedzie wysoka, to antybiotyk.Nie chcialam zostawac dluzej w szpitalu,tyle tam roznych nieszczesc,ze stwierdzilam,ze skoro mozna to leczyc w domu,to bedzie dla mnie lepiej.

AGA rowniez czekam na wiesci od Ciebie,staraj sie jak najmniej stresowac.

Pozdrawiam Katka
 
Ojoj Katka no to uwazaj kochana na siebie .. lez , odpoczywaj .. jak sie lepiej poczujesz dawaj znac co u Was ... buziaczki :-*
 
Katka trzymam mocno kciuki za Ciebię i dzidzię, leż odpoczywaj, będzie dobrze ;)

Ja dziś znowu byłam na badaniu tej krzywej cukrowej, pokuła mnie pielęgniarka strasznie (3 razy), za drugim razem nie mogła się wkłuć (myślałam że jej tam zaraz zejdę ::)), oczywiście ta glukoza to pierwszej klasy ohydztwo, bleee :p Wyniki mam miec jutro i juz mam wielkiego stresa żeby ten poziom cukru tym razem był ciut wiekszy, bo wcale mi się nie uśmiecha do szpitala nawet na jeden dzień iść na ocenę całodobową tego cukru :( Trzymajcie za te moje wyniki kochane kcuki,plisss ::)
 
reklama
Mimo że żadna nie odpisała że będzie za mnie trzymać kciuki, to chyba jednak trzymałyście ;) Gdyż wyniki mojej krzywej cukrowej sa ciut lepsze :) A mówiąc dokładnie na czczo mój poziom cukru był : 3,46 (czyli nadal poniżej normy bo norma to od 3,9), ale po podaniu 75g glukozy wreszcie wzrósł mój poziom cukru a nie zmalał jak ostatnio, wzrósł nieznacznie bo raptem do 3,63, a po 2 godz. do 3,69. Ale to chyba znacznie lepiej bo już nie ma na wynikach adnotacji że konieczna konsultacja lekarska lub powtórzenie badania, uff :) We wtorek idę po L4 do mojego gina to mu pokaze te wyniki.
 
Do góry