reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe ....

hmm to ciekawe z tym becikowym :confused::confused: może i my się załapiemy na podwójne :-) ale to chyba też zależy w jakim rejonie się mieszka :eek: czy nie :zawstydzona/y: Unas też pracuje tylko mąż... No ale nie wiem jakie tam są kryteria z tymi dochodami na za ten czyli 2006 rok, czy do becikowego jeśli urodzę w styczniu będą jeszcze dochody za 2005 bo jeśli tak to nasz rzekomy dochód na osobę wynosi ok 300 parę zł więc może się załapiemy :cool2: bo jeśli już za 2006 to chyba niee :zawstydzona/y: a szkoda by było ...:dry:
 
reklama
Nie jestem tego pewna, ale chyba tak śmiesznie jest, że ich interesuje dochód właśnie nie za ten ostatni rok podatkowy, tylko za jeszcze wcześniejszy. Czyli w twoim przypadku Xmamuska za 2005. Ale sprawdź to dokładnie. Może udało by się wam dostać tem dodatkowy tysiąc złotych. A chyba nie ma znaczenia w jakim regionie się mieszka. To chyba dotyczy całego kraju.
Jak coś znajdę o tym to załączę linka.
 
:-) czyli według tego co tu piszą należy mi się dodatkowy 1000zł ponieważ pobieram zasiłek rodzinny, a tu pisze że jeśli należy się rodzinne to dodatek też :-D:-D:-D:-D Jak urodziłam Sandrunie to dostałam 500zł a teraz podnieśli do 1000zł no i dobrze :tak: Jupi więc jak dobrze pójdzie to dostanę 2000zł :-D:-D:-D
 
no własnie, tak jest, że bierze się dochód za 2005 roku (jeśli urodzimy faktycznie w 2007 roku) a wtedy mieliśmy ponad dwukrotnie więcej kasiury niż teraz :baffled: Cóż trochę to dziwne, ale cieszę się, że przynajmniej ktoś (np. Xmamuśka) na tym skorzysta
 
reklama
Dziwne toi jest, bo w sumie od 2005 roku mnostwo rzeczy moglo sie zmienic, przeciez mogli mnie albo Piotrka zwolnic z pracy i np. caly 2006 rok moglismy zyc z jednej wyplaty i co?? To ich nie interesuje? Troche chore. :confused: :baffled:
 
Do góry