reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe ....

Witam styczniówki:)
Dochód rzeczywiście liczyć będzie się za 2005r ale utracone źródła dochodu nie liczą się do tego. Czyli jeśli któryś z małżonków przestał pracować to jego dochód już się nie liczy. Więc nie jest to tak całkiem bez sensu :-)
 
reklama
Debaty na temat budżetu już się odbywają w sejmie, wczoraj było pierwsze czytanie (a czytania są trzy i po każdym z nich mogą być jakieś poprawki i napewno będą) i w projekcie budżetu Zyty, zatwierdzonym już przez Rząd, a przedstawionym do zatwierdzenia sejmowi, NIE MA BECIKOWEGO DLA WSZYSTKICH. Teraz jeszcze ten projekt musi zostać zatwierdzony przez SEJM, który może wnieść poprawki (i tu ciekawe co ROMAN zrobi, choć raz by się przydał ;-)), a następnie przez SENAT, który jeśli wniesie poprawki to budżet znów wróci do SEJMU. No i na szarym końcu jego eminencja PREZYDENT machnie podpis, zarządzi ogłoszenie w Dzienniku Ustaw i dopiero budżet wejdzie w życie.
 
Dziewczyny spokojnie ale anim oni to uchwalą, zanim wejdzie w życie to spokojnie połowa z nas a może nawet wszystkie porodzimy;-) :-):tak:
 
brrrrrrrrrrrrrrrrrrr wkurzę się, jeżeli dwa dni, albo tydzień zadecydują o tym że tysiączek przejdzie mi koło noska :wściekła/y:
 
To co napisała MariaOla to racja. Ja słyszalam wczoraj, że LPR i Samoobrona poprą projekt budżetu PiSu. Więc chyba możemy się pożegnać z becikowym. No chyba, że urodzimy jeszcze w tym roku. To byłby jedyny plus wcześniejszego porodu :zawstydzona/y:
 
no to co dziewczyny, za godzinę uchwalą budżet na 2007 rok, więc już będziemy miały jasność sytuacjii co do becikowego. Nie wiem jak wy, ale ja mam złe przeczucia- Zyta swoje dzieci już dawno urodziła, więc na becikowym jej nie zależy:wściekła/y: poza tym strasznie się na nie zasadziła. Mnie nie urządza druga opcja becikowego, bo napewno przekroczę próg pięciuset paru zł na osobę. Poza tym do cholery- płacę wszystkie podatki, składki i inne pierdoły bez obchodzenia prawa, a nawet zasiłku za urodzenie dziecka nie dostanę! szlag by to jasny trafił!:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: i to tylko dlatego, że pracuję jak wół ....
 
reklama
uchwalą w sejmie, ale jeszcze zostaje senat i prezydent .....
a jesli nie zdążą do końca roku to będzie obowiązywał projekt Zyty, w którym nie ma becikowego :no: :wściekła/y:
 
Do góry