reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hejka! Mój wynik to przeciwciała anty - M aktywne w temp. 37 fenotyp: d cc ee K- M-
Nie znam się na tym dokładnie ale z tego co wyczytałam to może dojść do konfliktu ale łagodniejszego nie na poziomie Rh tylko mn czy coś takiego. Pisze też że kontrolne badanie powtórzyć w 21-22tc więc chyba jest dobrze! Na tą konsultację do szpitala pójdę ale myślę że mogę się cieszyć :D

Bum przyjmując duphaston jest sens badać progesteron?
 
reklama
A ja dziś strajk , normalnie nie mam sil , więc P musiał zrobić małej kolacje i ją wykąpać i oburzony wrrr ci faceci [emoji48] dzisiaj z seksu nici haha [emoji38]

Carmen jak maz zaprasza to niech on gotuje [emoji4]

Maziajka oj to wcześnie bierze cie na rzyganko [emoji5]
Piernicze to , zakypilam zamiast inofemu miovarin i castangus od następnego cyklu pojdzie w ruch moze jak tak będę brac to kiedys cos zaskoczy [emoji23]

Karola a duży masz brzus? Masz kacik dla malego czy pokik , pochwal się ! [emoji5]
Ciekawe czy Ty czy Olka sie pierwsza rozpakuje [emoji5]
Ktory ty masz dc ? Bo ja na apce i suwaczka nie widzę...


wff2krhmvaem9yip.png
 
Majka a kiedy na konsultacje jedziesz? Co do prg chyba na razie nie będę badać w następnym cyklu dupka nie będę brać bo nie mam to zbadam ..



wff2krhmvaem9yip.png
 
dziewczyny czy inofem bierze się cały czas jak leci czy, w którejś fazie cyklu trzeba odstawiać?

Ja się wczoraj dowiedziałam, że mój brat będzie ojcem - 10 tydzień i planują powiedzieć rodzicom na święta. Cieszę się za nich, ale mam żal mi się jeszcze nie udało. Jakby nam się udało do świąt to rodzice by padli z wrażenia. To by było pierwsze dziecko u mnie i u brata:) ale tak naprawdę to wątpie że coś z tego będzie bo za dużo o tym myślę.

W przyszłym cyklu nie będę mierzyć temperatury ani zapisywać śluzu....stwierdzam, że to mnie jeszcze bardziej nakręca i później większy mam zawód że się nie udało.

Dzisiaj tempka trochę w dół - zobaczymy co dalej.
Ja jutro idę sprawdzić progesteron..
 
Majka a kiedy na konsultacje jedziesz? Co do prg chyba na razie nie będę badać w następnym cyklu dupka nie będę brać bo nie mam to zbadam ..



wff2krhmvaem9yip.png
Ogólnie mam skierowanie do szpitala na ip patologi ciąży no to pojadę w poniedziałek rano. Wydaje mi się że nie potrzebnie ale może ktoś kompetentny się wypowie. No i zwolnienie mi się kończy i we wtorek będę u ginki może jakaś bardziej ogarnięta zobaczymy co powie.
 
dzisiaj mam kiepski dzień więc się zajadam chipsami i orzeszkami choć nie powinnam bo powinnam trochę zrzucić kilogramów...

Powiem Wam szczerze, że we wrześniu zatrudniłam się w sklepie tylko dlatego że dawali umowę o prace na rok. Specjalnie chciałam dłuższą niż 3-miesięczny okres próbny, żeby można było szybciutko zawinąć się na zwolnienie w razie ciąży. Jak się okazuje zajście w ciąże nie jest takie proste a mi się tam nie chce pracować - to nie jest praca marzeń. Mam duże problemy z kręgosłupem więc stanie czy chodzenie przez kilka godzin to dla mnie spory wysiłek bo cały czas mnie kręgosłup napierdziela...mój P też już nie ma siły słuchać mojego narzekania to postanowiłam Wam się wyżalić...

a z tego co tu zaobserwowałam to dziewczyny nie chcą chodzić na zwolnienia tak szybko. Ja to bym poszła od razu tak na wszelki wypadek. Jedyna różnica, że ja z moim kręgosłupem mogę ciężko znosić ciążę...
 
Banank mi gin mówił , zeby po owu 1 saszetke a tak to 2 , ale tylko moze z pare razy wzielam po 1 [emoji5] ja już nie mam inofemu , czekam na inne saszetki , moze beda lepsze...
Pokaż wykres [emoji5]

Majka idziesz dalej na l4?

Maziajka to , to wiem , ale jakos chyba nie chce sie dolowac wynikiem [emoji23]


wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Banank mi gin mówił , zeby po owu 1 saszetke a tak to 2 , ale tylko moze z pare razy wzielam po 1 [emoji5] ja już nie mam inofemu , czekam na inne saszetki , moze beda lepsze...
Pokaż wykres [emoji5]

Majka idziesz dalej na l4?

Maziajka to , to wiem , ale jakos chyba nie chce sie dolowac wynikiem [emoji23]


wff2krhmvaem9yip.png
Teraz już nie mam wyjścia. W poniedziałek na wizycie krew się lała pewnie z nadżerki oczywiście ale mój lekarz nie chce słyszeć że będę wstawać o 3 w nocy i biegać przez 8 godzin w pracy. Po za tym jak się dowiedzieli że jestem w ciąży to kierowniczka też powiedziała że nie chciałaby żebym w ciąży u nich pracowała. Teraz na to patrząc to faktycznie racja zbyt wiele chciałam ryzykować ale z początku to był szok. Teraz już się jakoś pogodziłam...
 
Do góry