reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Karola masz możliwość isc do poradni laktacyjne? Moze tam Ci podpowiedzą cos ciekawego, poinstruuja jakoś mądrze. Ja w szpitalu zbierałam opierdol od pielęgniarek, ze dziecka nie umiem karmić, ze tak sie tego nie robi... sratatata. Ja miałam swój sposób, który mi i młodemu odpowiadał o tyle. Fakt, nie potrafiłam karmić na siedząco, ale przynajmniej mogłam bezkarnie leżeć cały dzien [emoji23]
Moze jak masz za dużo pokarmu i cyce sa za twarde to małemu wtedy sie zle chwyta?
A jeśli uznasz ze karmienie piersią nie jest dla Ciebie to nie katuj sie na sile, bo tylko przykre wspomnienia Ci zostaną. Karmiąc butelka tez mozna dziecko do ciała przytulić i być blisko.


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Anula nasze @ kochają nas nad zycie i nie mogą nas opuścić [emoji53] już tyle co my sie nabzykamy to każda z nas powinna mieć drużynę piłkarska [emoji54]
Rene trzymam kciuki oby to nic poważnego. Daj znać, co tam słychać.


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Anula nasze @ kochają nas nad zycie i nie mogą nas opuścić [emoji53] już tyle co my sie nabzykamy to każda z nas powinna mieć drużynę piłkarska [emoji54]
Rene trzymam kciuki oby to nic poważnego. Daj znać, co tam słychać.


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
A daj spokój .... tak mnie napierdziela dziś ze masakra jakaś ... wykorkowac można [emoji32][emoji30][emoji21][emoji50][emoji27][emoji45][emoji33][emoji44]

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
Ja tez zaraz wykorkuje, od rana w szkole byłam. Nasza wycho angażuje sie w rożne projekty i mieliśmy dzieci ze szkoły z Niemiec. Już wczoraj przygotowaliśmy sale na śniadanie i pakowaliśmy prezenty. Dzis zjedli śniadanie, pózniej zajęcia taneczne, plastyczne, nasze dzieciaki krótkie przedstawienie po niemiecku zrobiły, niemieckie dzieci zaśpiewały piosenkę po polsku, pózniej pizza na obiad, rozdanie upominków... i niby nic ale zmęczona jestem, plecy bolą, nogi wchodzą w D... bo trzeba było to posprzątać, to pomoc im sie ubrać, rozebrać, ubrać, przebrać i tak cały czas [emoji23] ale fajnie było i warto sie poświecić [emoji4]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Ja tez zaraz wykorkuje, od rana w szkole byłam. Nasza wycho angażuje sie w rożne projekty i mieliśmy dzieci ze szkoły z Niemiec. Już wczoraj przygotowaliśmy sale na śniadanie i pakowaliśmy prezenty. Dzis zjedli śniadanie, pózniej zajęcia taneczne, plastyczne, nasze dzieciaki krótkie przedstawienie po niemiecku zrobiły, niemieckie dzieci zaśpiewały piosenkę po polsku, pózniej pizza na obiad, rozdanie upominków... i niby nic ale zmęczona jestem, plecy bolą, nogi wchodzą w D... bo trzeba było to posprzątać, to pomoc im sie ubrać, rozebrać, ubrać, przebrać i tak cały czas [emoji23] ale fajnie było i warto sie poświecić [emoji4]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
No to dziś misja :) .... ja postanowiłam skończyć anioła na konkurs bo jutro trzeba oddać z tym ze Paluchy popazylam klejem i odechciało mi się ... idę jakiegoś tabsa zapodam bo oczy mi w orbitę wyskakują normalnie

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
Jeszcze muszę chrześnice S odebrać z tańców o 18. Tylko muszę alarm w tel ustawić, bo ostatnio o niej zapomniałam [emoji33][emoji54][emoji23] wypadłam z domu o 18:20 i spotkałam ja w połowie drogi [emoji33] sklerozę mam wyjątkowa [emoji38]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
A teraz w panoramie mówią o zabitej 4 latce przez swoich rodziców! *****! Oby sie nad nimi dobrze w więzieniu znęcali! Jak tak mozna?! I jeszcze szanowna mamusia w ciazy! Jeżu biedne dzieci, co one muszę przechodzić?! Najłatwiej znęcać sie nad bezbronnym dzieckiem, ale co trzeba mieć w głowie? Boże daj nam dzieci, przynajmniej bedą szczęśliwe!


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
A teraz w panoramie mówią o zabitej 4 latce przez swoich rodziców! *****! Oby sie nad nimi dobrze w więzieniu znęcali! Jak tak mozna?! I jeszcze szanowna mamusia w ciazy! Jeżu biedne dzieci, co one muszę przechodzić?! Najłatwiej znęcać sie nad bezbronnym dzieckiem, ale co trzeba mieć w głowie? Boże daj nam dzieci, przynajmniej bedą szczęśliwe!


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
noo straszne to jest ! dziś w radiu dzień cały trąbili .... masakra nie do pomyślenia

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
reklama
Nie no Agnes [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
Co ty opowiadasz
Jak to sie mowi nasza przyszlosc jest gdzies zapisana.... jezeli Bog wie,ze taka szantrapa skrzywdzi kogos a co za tym idzie ze po prostu zabije- to po co w ogole Bog TAKIE CO nagrodzi dzieckiem
I jeszcze wredota ma drugie w brzuchu???!!!!
Mam nadzieje,ze jej odbiora to dziecko i ze komus dobremu oddadza do adopcji
To ci franca pierd. [emoji34][emoji34][emoji34]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry